Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz cozmo #4198 üzenetére

    Cozmo !

    Az EGÉSZ ablakot nézd!!!!

    Admin > Modulok > Összes megrendelés > Shipping :
    Order Shipping Cost
    Display Shipping true
    Sort Order 2
    Allow Free Shipping false
    Free Shipping For Orders Over 50Ft
    Provide Free Shipping For Orders Made national

    Lehetséges, hogy itt be van írva a "Free Shipping For Orders Over" mellé 50Ft (fogalmam sincs miért, mert én nem írtam be ilyet, talán alapból?) de láthatod, hogy az "Allow Free Shipping" FALSE !
    Tehát itt lett beállítva, hogy az ingyenes szállítás nem engedélyezett.
    (Ez a FALSE beállítás nem engedi működni az 50Ft-os összeghatárt.)

    Ki is próbálhatod a webshopomban, hogy a megrendelés értéke szerint sávosan MŰKÖDIK a szállítási költség beírása. :K

    Másrészről igazad van : többféle szállítási mód esetén itt kellene beállítani, amit akarsz, az "Allow Free Shipping"-nél TRUE (engedélyezett) beállítással...
    Ezt még eddig nem próbáltam, mert nálunk 2féle lehetőség van, egyiknél sem szeretnénk ingyenes lehetőséget.
    Elvileg működnie kellene ennek a modulnak is. :F

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Na, kipróbáltam nálam (izgatta a fantáziám) és MŰKÖDIK!!!! :C

    Beállítottam 100,000Ft összeghatárt az 50Ft helyett és TRUE-ra vettem az "Allow Free Shipping"-et.

    Tökéletesen működik : 99999Ft-ig rendesen számolja a postaköltségeket (Bankszámlásnál is, Postai utánvétnél is), efelett megjelenik a beírás :

    (Az angol szövegeket át kell írni a fájlokban magyarra és tökéletes lesz a kiírás is.) :DD

    Ha akarod, próbáld ki a webshopomban egy teszt-megrendeléssel, kicsit még így hagyom a beállításokat.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák