Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz zolikaDB #56772 üzenetére

    jaja, átnézni át lehet, de annyira alaposan sosem lehet belenézni, hogy lássa az ember, hogy hogy áll, max következtethet, ami vagy bejön, vagy nem! a lila köd az sosem segít, ezt nem kell elfelejteni.....

    én is mikor vettem a lagunámat, tudtam, hogy a kasztnira költeni kell, a futómű és a fék problémás és a motor sem olyan, mint aminek lennie kellene. és igen, mindezt fel is kellett újítani, épp amilyennek gondoltam..... de mostmár jó, jön megy, mindössze 300ezer ment a projektbe, ebben benne van az első fékbetét csere, komplett első futómű felújítása rugócserékkel, motorikusan hengerfej felújítás, tömítések cseréje, porlasztó beméretés, adagoló felújítás, önindító felújítás(elektromos hibának tűnt indításkor, mindenre gondoltam, csak arra nem hogy fos, pedig ez (is)volt a ludas), komplett vezérlés csere összes kerekével(kivéve az adagolóét, az maradt), hosszúbordás csere feszítő görgővel, összes olaj és szűrő cseréje.....hálisten a kulpung az új volt benne, még a fékolajat nem ártana lecserélni, hogy az se motoszkáljon az agyamban, a kasztni meg még ráér, nem annyira vészes, van még hová romlania..... :B

Új hozzászólás Aktív témák