Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    Helyzetjelentés ... ;]

    Megérkeztem a helyszínre kb. 8:20 -ra a bácsi kb. 10 perc múlva jött az 5 éves Range Rover -el (ki gondolná ?) :Y mondom neki baj van valami még mindig nyekereg, ok rendben mindjárt megnézzük ... kimegyünk motorháztető felemel indítom semmi hang ... mondom mindjárt bemelegszik és jön a hang is, oké várunk a hűtőventilátor már legalább 3X búgott annyit vártunk de semmi ... mondja hogy menjek vele pár napot és ha hallom akkor menjek vissza, mondom oké ... elindulok az autóval megyek kb. 800 métert majd halom a búgást, azzal a mozdulattal kézifékkel dobtam egy laza visszafordulást, cső gázzal visszamegyek motorháztető felpattint, szaladok be hogy most jöjjön mert búg ... kimegyünk semmi :DDD rám néz a "szaki" és így kérdez : ne haragudjon hogy megkérdezem de maga zenész ? ;] mondom nem csak a búgást hallom ... abban maradtunk hogy ez biztosan nem csapágy hang de ha valami gáz van akkor vigyem vissza és természetesen cseréli, elindultam majd a sarki boltban megálltam vettem egy 0.5L Cola -t szomjas is voltam de a hosszbordás szíjat is kicsit meglocsoltam :DDD rögtön el is hallgatott szóval én arra tudok tippelni hogy nem ugyan abban a pozícióba raktuk vissza az ékszíjat amiben bekopott és emiatt vagy a feszítőgörgő szórakozik :D

    Szóval no para minden rendben, majd kap egy kis WD 40 -t és elhallgat ! :))

    (#53411) AMD Power

    Fúúú nekem mondod ... napok óta nem alszok !

    De már nagyon érik a csere, de őszintén már kicsit félek az Opeltől ! :B

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák