Hirdetés

Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz rarri #9139 üzenetére

    Jelenleg leragadtam az E60-nál. Most nem magamnak szerzem be a mobilokat, másoknak kutatom fel őket. :) Így a mobilmániám csendben marad, mint egy jól lakott óvodás gördül elmém egyik feléből a másikba.

    Az E60 annyira elüt a nők által kedvelt modellektől, hogy a kivagyiság hóbortom is boldogan tapsikol. Egy nagy, ezüst, tábla kialakítású okostelefon nem éppen átlagos nőcifon. :D
    Oké, a csúcs nem én vagyok, hanem egy hölgy, akinek a nyakában egy P910-es függött. Na, ő az igazi technokrata. :C

    Bár az okostelefonok a kedvenceim, van igazi csajszi modellem is, a tündéri Siemens SL55.

    Érdekes, de normál telefonok esetén hiányérzetem van, mintha valami hiányozna belőlük. Pedig a Nokia 6131 menüje is teljesen átvariálható, van aktív készenléte is, meg egy rakás java alkalmazás telepíthető rá, és mégis, ha kagylótelefon kellene, akkor a 6290 után szaladnék. A 6131 pedig maradna a húgomnál. Mindegy, a lényeg, hogy az okostelefonok a kedvenceim.
    Ezért sem tudja felkelteni az érdeklődésemet az IPhone. Nem okos, csak trendi-tapi amcsi cucc.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Aktív témák