Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Pro Koryak #32245 üzenetére

    Nézd azt csinálsz amit akarsz, igazából téged zavar az, hogy xy nem ajánlja a Panát vagy az, hogy nem vesznek elég Pana oledet az LG kárára(?).. de összességében nem értem mi a problémád úgy általánosságban. Láthatóan valami zavar, mert folyamatosan furkálod azokat akik LG-t ajánlanak vagy hasonló cipőben járnak, provokálsz, élcelődsz.
    Miért nem mész el Pana promóternek? Mi tart vissza? :)

    Nem tud létezni egymás mellett ez a két cég, vagy mi a búbánat? Ráadásul úgy, hogy a Pana oledben LG-OLED panel (!!!) van. :C Sőt... több mint valószínű, hogy ez a két cég erőteljesen megosztja egymás között a tapasztalatait, mivel hasonló az érdekük.
    Gondolom 2017-ben az LG egy fura, lezárt zacskóban küldött a Pana-gyárnak egy friss 55-ös és 65-ös nyers panelt a következő üzenettel: itt van két panel, heggesszetek egy tévét, hátha jobb lesz mint a mieink.

    Milyen "design-széria"?
    Panasonicnál van GZ2000, szerintem ez egy piaci lyukat tölt be, nincs LG-s megfelelője. Örülünk neki. De sem E, sem a C, sem W, sem az R szériára nincsen alternatívájuk.
    GZ2000-ben még 77 colos verziót sem árulnak. Ha nagyon szigorú vagyok, akkor a C-re van megfelelő Pana készülék.
    Egyébként miért baj az, ha valaki szép terméket szeretne az otthonába? Azért 2019-et írunk nem? :)
    Nézd már meg ezt a Grundig oledet, olyan az egész mintha 1988-ba kerültem volna vissza.

    Ha egy tévénél szerinted csak a képernyő a fontos, akkor a W-széria a te készüléked. ;] ;]

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Pro Koryak #32245 üzenetére

    Azt hiszem avforums-ról Chros linkelt egy tagot aki már a harmadik(!) GZ2000-est küldte vissza tinting problémával.
    Érted: a Panasonic FLAGSHIP OLED-et.

    De ez a probléma sem létezik, hiszen NEM a topikban történt. :C

Új hozzászólás Aktív témák