Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodika

    tag

    Hali!

    Előre is elnézést de nagyon időzavarban vagyok és nem tudtam nagyon utána nézni hátha erről már irt itt valaki.
    A kérdés a következő:
    Van egy Lexmark Z32-es nyomtatóm benne egy kb. 2x utántöltött fekete fej. Most megint 0-re futott a fej tartalma (nem tudom honnak veszi a PC mert még van benne anyag) és most a rajta levő 2 db dióda villog mint a veszedelm. Megnéztem a manualban és fej hibát jelent... Ami a gond, hogy 10 napja nyomatattam, akkor még jó volt és közben semmi nem történt.
    A feltevésem és kérdésem egyben: (mintha hallottam volna már ilyet..)
    Van egy "chip" a fejben, amit a nyomtató software (driver) minden "újratöltés" vagy install alkalmával a kalibrálás során megdob egy infóval és a benne lévő számláló csökken eggyel mig ha az 0 lesz akkor bármit csinálok akkor sem tudom használni, ergo fejcsere.
    Van valakinek ezzel kapcsolatban ötlete itteve ha ez igy van, akkor hol tudok használt de még 1-2 töltésre jó Z32-es fekete fejet venni? :F

    Minden infót előre is köszi!
    Üdv és szép napot!
    Vodika

    Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák