Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Alogonomus #36404 üzenetére

    Láttál nagy öröklődést valahol? Én már 2 hónapja is azt írtam, hogy alig van sebességeltérés a kettő között . [link]
    Én eleve ezt az utat választottam volna, hogy 2 GB GDDR6 16 Gbps modulok és HBM a felső kategóriás kártyákon.( 3090- 3080)

    "Egyéként nagyon tragikus ez a teljesítménynövekedés gyorsabb rammal ,nagyobb sávszéllel és 5 % -kal több CUDA maggal. Van értelme egyáltalán a GDDR6X nek a 3070/ 3070 ti összevetése alapján? még 4 K ban bekapcsolt RT alatt sem látom azt hogy elhúzna a 3070 ti, kivéve COD.. Metroban 38 vs 42 FPS, Controlban 54 vs 60 FPs, Watch Dogs 27 vs 28 FPS...
    Több értelme lett volna 2 GB modulokkal 16 GB verzióban sima GDDR rammal. Ez a kártya gáz lett."

    Viszont a 3090 nél kell hozniuk egy felsőbb példányt és oda nem tehetik meg hogy lassabb ramot tesznek. Mondjuk azt megtehetik, hogy marad a GDDR6X 24 gigával csak éppen akkor
    a 3080 super 20 vagy 16 GB rammal értelmetlenné teszi a 3090 kártyát. Most a 3080 Ti szerintem pont hogy jobb vétellé teszi a 3090 kártyát ahhoz képest. Szigorúan MSRP-t nézve.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák