Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Locutus #14983 üzenetére

    Akinek régebbi azaz 1-2 generációval ezelőtti kártyája van annak megéri a váltást.
    Főleg a teljesítmény/fogyasztás mutató miatt legyen szó bármelyik kategóriáról (alsó, közép, felső vagy csúcs).

    A nagyobb VRAM-ról nem is beszélve ami megint előrelépés ha régi kártyáról vált az ember.

    Én már akkor extázisba kerültem mikor haver gépébe bepattintottuk az Asus Strix GTX970 OC kártyát 1db 8pin-es csatival. Ráadásul ezt is lehet tuningolgatni így, hogy nem 2db 6pint vagy 1db 8pin + 1db 6pin csati van rajta vagy az tuti tuningos 2db 8pin. Nekem meg előző generációs Asus DC2 GTX760 OC kártyám van amin szintén 1db 8pin-es csati van. Tudatosan választottam olyan VGA-t majd tápot (XFX Pro 450W) amin 1db 8pin-es csati van, mert nem akartam túlméretezett tápot amin feleslegesen több csatlakozó van a VGA energiaellátására ha azt meg lehet oldani kevesebbel teljesítmény vesztés nélkül.

    Most ha jön ez a Pascal széria bele sem merek gondolni mit hozhatnak ki gyárilag fogyasztás/teljesítmény-tápellátás tekintetében.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák