Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz proci985 #6975 üzenetére

    Ne is mond, mit össze sz*ptam az usb hosszabítókkal mire sikerült megfelelőt találni amivel kaphatott 3 méter extra hosszt a rift :((
    Sajna akkor kapkodtam én is kicsit a vga vásárlással (még 1080Ti) és FE verzió lett belőle (iPon szülinapi akcióban közvetlen megjelenéskor leárazta)
    Gyorsan kellett dönteni mert tudtam elkapkodják. Végül nem bántam meg mert a mai napig az van a gépben, csak késöbb egy custom kártyával meguszhattam volna a rift átalakítózását.
    Pont evégett nem kapkodok most. Gyorsan kéne lekattintani 1 adott kártyát ami readásul jelen esetben durván túlárazott is és utána jöhetne a fene nem is pont ezt szerettem volna vagy lehetett volna rajta még ez vagy az...
    Majd ha lesz kínálat akkor idő is lesz kitalálni pontosan mit hogy miért :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák