Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz KRoy19 #1267 üzenetére

    Mivel megfelelően van méretezve a hütő, jól működik a vga így ezen a téren semmi lényege.

    kis gyakorlati ezaz.
    100W os izzó talán még megvan a legtöbbeknek. Én anno bekapcsolás után 6-7seccel rá akartam fogni, hogy még nem meleg durván ráégett a bőröm. 6-7sec alatt 100C fölé került a hőmérséklete úgy, hogy ott amit kisugároz annak jórésze kisugárzódik.
    Egy 3080 kb egy bélyeg méretű felületen adja le a 370Wot. Az jórészt infra nem sugárzódik ki a falra. Nagyon komoly hütő kell és van rajta.

    Más: Nekem játék közben I7-8700K + 1070TI átlag 270-290W környékén evett hálózat felől mérve, peak volt max 300W. És ez a konfig télen kényelmesen befütőtte a hazaérés után 17Cs szobám, nyáron meg vagy légkondi vagy 45C.
    Ha a jelenlegi konfigomba beleraknám csak a 3080 többet enne mint eddig minden 1070TIstűl. Game közbenaverageban bedobna a rendszer 500W+t.... hálózat felől 570-600Wot. MIndha 6db 100as izzó fűtene.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák