Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    Battlefield V:
    Én is toltam egy-két kört.
    Nekem tetszik, de ezt már videókból is leszűrtem.
    4K-ban elég szarul fut, erre viszont nem számítottam, lehet az i7-6700K@4.6GHz kevés már ide, nem tudom.
    Lesz i9-9900K, kb. ahogy megjelent...
    Mindenesetre 3840x2160, Ultra Narvik-on volt, hogy 43fps-re zuhant és nem ment feljebb. 3200x1800-on megy a render, azóta megvan a majdnem fix 60fps. De váltok majd vissza 1440p@144Hz monitorra, mert a mai napig túl durva ez a felbontás, aztán ha alább kell adni, akkor ronda a kép. :U 75% a resolution scale. :U

    A játékról: hát, nehéz kiszúrni az ellenséget, nagyon kell sasolni. Az, hogy mindenki újjá tud éleszteni, egyelőre nem annyira tetszik, ahogy az sem, hogy körbevesz az ellenség, én meg ott tudok jajjgatni. Nem tudnak agyonlőni? Hmm...

    Nem lesz ez rossz, akinek a BF1 tetszett, annak ez is fog, én ide tartozom. Nekem pont a BF3-BF4 nem volt annyira favorit, nincs is bennük 100 óránál több, na, nekik már lehet, hogy ez sem fog bejönni, elég más.

    Egyébként az nekem se tetszik, hogy se amerikai zászló, se horogkereszt, se vöröscsillag. (bár utóbbit nyilván Norvégiában és Hollandiában nem is várom, de a teljesben se lesz)
    II. világháború filling az nulla. A menü 30fps, elég zavaró, hogy szaggat az egér, erre van megoldás?

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák