Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Puma K #8360 üzenetére

    Úgy néz ki enyémnek ez lesz a vége: (6401 Graphics Score)
    [Time Spy eredmények]

    Összességében elégedett vagyok, a kártya halk, jól néz ki, nem cicereg, eredmény nem rossz. Hűtésnél felülírva az alap venti görbét már elég hatékony. Chip lottón végül nem nyertem, vannak ennél jobb tuningpotenciállal rendelkező példányok ebből a típusból, de ez ilyen műfaj. Nem azon a néhány %-nyi teljesítményen fog múlni amit még ki lehet belőle csikarni. Plusz EVGA supportja legendás, ha bármi baj lenne nagyon gyorsan és rugalmasan reagálnak.

    Ha nagyon OC-zni akarsz akkor inkább az MSI típust vedd, azoknak jobb a tápellátása és stabilabbak.
    Hogy megéri-e a felárat azt neked kell eldöntened.

    Kártyát amúgy direktben EVGA-tól rendeltem, mert itthon akkor egy darab nem volt sehol, plusz végignézve az itthoni árakat, onnan a legolcsóbb megvenni még úgy is, ha a szállítást is beleveszed... Németektől indítják, nekem a rendelés utáni 3. napon itt volt.

    @ (#8374) ffodi
    Így van, ez sem elhanyagolható szempont. 1070 SC-nek például 112% a power limit, látom tomas51 lenti screenshotjából, hogy az ő MSI Gaming X-ének meg egészen 126%-ig lehet húzni a csúszkát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák