Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Goose-T #22843 üzenetére

    :))

    Tegnap kb. pont éjfélkor értem haza, elfáradtam(tunk).

    Zegre a lejutás gyors volt, ..azt gondoltam h a tavat is hamar megtaláljuk, de az nem ment annyira gyorsan, előtte megnéztem térképen is, emlékeztem h merre kell kanyarogni, de a sok körforgalom bezavart. :D
    De a "helyiek" útbaigazítottak.

    .. aztán meglett.

    Még mielőtt elfelejtem idézek egyet Tőle; "Köszönöm. Ilyen kellemes, kiegyensúlyozott napom nagyon régen volt."

    A tópart lájtos' volt, pihengettünk, beszélgettünk, napoztunk, nevetgéltünk.
    ...és a piknikezés sem maradt el. ;]

    A "hajtást" élvezte. :)

    Kb. este 11-re értünk hozzájuk, anyukájával is sikerült telefonon pár szót váltanom, megköszöntem neki h elengedte a "kis lányát". :)

    "Óó, nagyon szívesen, bíztam benned. Hozzá kell szoknom még ehhez." -S, kicsit elcsuklott a hangja. :B

    Megálltam a ház előtt, s kb egy 15 percet csak ültünk a motoron.. csend, meg néha 1-2 szó. (Amúgy baromira szorított az úton.. :D )
    Persze a jósolás sem maradt el, ez nagy trükk volt, köszönöm még egyszer! ;)
    Mindkettő keze a kezemben maradt.. elő jött még a "Kerekecske-gombocska..." is :))
    Illetve az álmok, Ő is -én is sűrűn álmodunk egymással.

    Aztán egy hosszas öleléssel -sok köszönöm közepette- elváltunk.
    ..még dobott egy nagy puszit is.

    Összességében szvsz egy romantikus nap (este) volt, a 4év /szakítás még biztos benne van... Elsietni meg semmit nem szeretnék.
    De lesz következő alkalom is.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Aktív témák