Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz TheDragon007 #43289 üzenetére

    Sztárok: elsősorban a népszerűség miatt, illetve mert a tudat, hogy jók valamiben..

    A nőknek az kell, hogy valamiben legyen az emberünk nagyon jó, ami miatt (is) fel tud nézni rá.. Legyen az pl a munkája, vagy vmilyen art, barkács vagy mitomén.

    Aztán ezek a sztárok meg nagyon jók népszerűek pl a zenében, és az hogy sikít miatta X számú csaj, további Y számú csajt fog odavonzani csak a sikítás is..

    runner: Azért ha valaki annyira gyúrós az már télleg gáz... Én tartok egy szintet, ami 78-79kg, de volt már 80 is... 175 magassághoz:D
    Nekem még soha nem volt olyan hogy baj lett volna azzal hogy gyúrok, sőt, csak annyit kérdeznek "mit sportolsz?" Szal lehet ezt úgy csinálni, hogy ne nézzenek azér hülyének.
    Küzdősporttal valóban más izomzat lesz, én kung-fu-ztam egy ideig, és le is ment az izomból.. bár csak a centikből.. De ha csak kung fuztam volna, nem lennék akkora mint most.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák