Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Jól jönne pár vélemény.
    Kb 1 hét alatt kigyógyultam a kapcsoltamból ami vége lett, és van egy új jelölt aki tök jó lenne csak van egy kis probléma.
    A távolság. Kb úgy 50km-re lakunk egymástól, (Budapest-Bicske) és azon gondolkodom megéri-e?
    Nagyon jó nő, ő megérné de a távolság miatt nem gáz?
    Meg amúgy a volt barátnőm utálja én meg bosszúálló vagyok ;]
    Nah mindegy, úgy néz ki bejövünk egymásnak, és most lesz is alkalmam találkozni vele, meg jövőre elvileg már autóm is lesz, csak igazából még nem volt ilyen messzi jelöltem.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Bub0rek #15183 üzenetére

    OK, sztem az lesz. Amúgy nem azért vágok bele mert bosszút állok, ez csak afféle kis plusz dolog ami hozzátesz, viszont nem befolyásol. Mint mondjuk a hab a tortán amin van még egy kis cseresznye (vagy meggy?) is.
    Igazából már akkor is tetszett amikor még az előző nőmmel voltam csak hát akkor igazából nem is foglalkoztam vele, meg azt hallgattam h "ez a szőke pitsa egy mekkora k**va", meg "hogy képzeli h téged néz" meg ilyesmi.
    S mivel a volt barátnőm nem volt a tisztességes megoldások híve mint pl a szakításban sem, jó lenne látni az arcát amikor meglát az "ellenségével" :DDD
    Na jó mindegy, a lényeg h már megint sikerült vidéki csajt találni de nem akármilyet, és remélem a kb 1 óra vonatozás (ha ez lesz) nem fog becseszni.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tim82 #15190 üzenetére

    Hogymi? Dehogynem, jobban kigyógyultam mint kellett volna. Már utálom :DDD
    És nem azért mert szakított hanem azért mert ahogy. Nem értettem miért, mi baj van, amikor egy hónappal a vége előtt még hozzám akart jönni, aztán elhidegült, meg minden baj volt már amit csináltam (ha csináltam valamit), és jött a szőrszálhasogatás. Aztán azzal az indokkal h én túl sértődős vagyok, meg túl érzékeny meg a stb baromságok és h ezért van vége. Gőzöm se volt most mi a frász van, aztán összeraktam a képet és azért szakított mert talált valaki mást helyettem. Még nem is lenne ez gáz, mert most hiába 5 éves ismerettség, meg sok közös múlt, meg régóta tartó kapcsolat, had menjen.
    Csak el kellett volna mondani az igazat, és nem a pofámba hazudni és ráadásul olyat amitől még rosszabbul éreztem magam.
    Kígyót melengettem a keblemen. De hát ez van, továbbléptem, talpraálltam egész gyorsan. Ajánlom mkinek, jó dolog nem bánkódni olyasmin ami miatt nincs is értelme.

    Hiába gondoltam h ő az igazi, mert nem volt az, mert ha az lett volna örökre együtt maradtunk volna. Azt h "megtaláltam az igazit" majd talán életed végén mondhatod el, amikor már megöregedtetek és van X unokátok. Na ez már életre szóló kapcsolat. Mert ami huszoniksz évesen van akármekkora nagy szerelemnek is tűnik, öregségedig csak fellángolás.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #15206 üzenetére

    Már amelyik. Ez pont az volt, aki nem hogy ezt, de még a legkisebb hibáját sem képes beismerni. Mármint nem konrétan az a hibája h nem valotta be, hanem hogy gyáva féreg volt. Én ennyire még nem haragudtam nőre mint múlt héten, de ami meglepőbb, hogy soha nem gondoltam volna azt, hogy akiről azt hittem hogy vele élem le az életem, meg ő a legtökéletesebb meg legönzetlenebb, pont az fog hátba szúrni.
    De kit érdekel, elmúlt, vége.

    Most itt (jön) az új, majd meglátjuk mi lesz, lehet ő lesz majd az igazi, lehet h nem – majd alakulnak a dolgok.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tim82 #15208 üzenetére

    Már rég "megcáfoltam".
    Ez most furán fog hangzani, de most ebben a helyzetben a harag egy afféle megnyugvás. Haragszom mert a végtelenül szerelmes érzéseimre (bocs h ilyen nyálas) kaptam egy pofont az élettől miközben úgy gondolom (gondoltam) nem ezt érdemeltem volna.
    De megnyugvás, mert a pofon felébresztett egy álomból, egy álomvilágból amit én hoztam létre saját magamnak h boldog legyek egy olyan valakivel akivel nem lehetett volna. Ezért jött az élet, és jól megmondta. Köszönöm neki h most, és nem fél, egy, vagy akár kettő vagy több év múlva.
    Amikor azt hittem hogy mindennek vége, valójában akkor kezdődött el. Pár nap magányos önemésztés után inkább kimentem a világba. Átváltoztattam a gondolataimat pozitívvá, nem arra gondolok amit nem szeretnék, hanem arra amit szeretnék. Megismertem új embereket, rendbe jöttek a még régebben haraggá változott viszonyok, előléptettek a munkahelyemen és még rá is dobtak +10K-t a fizumra :C
    Most pedig kaptam egy (bár lehet hogy halovány, de legalább ennyit) esélyt, hogy összejöhessek azzal a nővel aki az egyetlen volt akivel úgy igazán elfantáziáltam – még a most már volt párom mellett – vajon milyen lehetne vele...
    Eddig teljesen elérhetetlen volt, most már nem az de még azért az az 50km ott van. Ezt is úgy fogom fel, h motiváció arra h vegyek kocsit de az meg arra motivál hogy összejöjjön a project h legyen pénz.

    Azt mondom h a totál padló után kezdetnek ez nem is rossz. Az élet megtette az első lépést, enyém a következő.
    Ha már úgyis minden (n)őróluk szól... :D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Sárpac #15258 üzenetére

    Igen, de van aki ottmarad a padlón és még többen rúgnak bele. Még jó hogy a nulla alá nem lehet esni.

    Kokkantas: Azért elég durva lenne ha a nő furikázná a pasiját, pláne hogy a nő a fiatalabb :D

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #15262 üzenetére

    Én azt szűrtem le hogy azért a férfi legyen már tehetősebb a nőnél. Úgyértem a nő azt szereti, ha felnézhet a férfira. Most nem konkrétan az autó miatt, de ha egy nőnek van autója és a pasijának nincs akkor ez a pasi kiszolgáltatottabb.
    Szóval ha engem furikázna a jövendőbeli csajom akkor az olyan lenne mintha tőle függenék. Egy ideig persze nem probléma de hosszútávon...

    "Nullákra márpedig szükség van, hogy tudjuk mihez viszonyítai magunkat."
    Az aláírásom is valami olyasmi :U

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Kicsit kellemetlen, mert még egy ex nőmmel sem voltam/vagyok rosszban. A legutóbbival sem vagyok rosszban, de azért nem beszélnék vele többet. Pedig vissza kéne kérnem a 6500 Ft-omat amivel lóg, egyrészt mert kell, másrészt nehogy már jó legyen neki ;]
    Remélem nem lesz több ilyen. Mármint ha szakításra kerül sor a jövendőbelivel akkor maradjunk jóban mindörökké. Nem mintha én nem akarnék, csak nem tudok mert vannak dolgok amiket bár el lehet felejteni, megbocsátani nem.

    Más. Mivel Bp-i vagyok, hajlamos arra h vidéki nőket találjak magamnak :C Amit már ugye korábban meséltem. Tegnap is, meg holnap is adódott/adódik a lehetőség h összejöjjön valami, mert dolgozunk egy projekten és hát Tatabányán van a helyszín. Mégpedig össze kéne jönnie, csak azt vettem észre mintha őt is nyugtalanítaná h én bp-i vagyok, ő meg bicskei. Pedig amikor tudunk beszélgetni mindig odajön és kínálja magát, hja és mesélte h jön majd Bp-re melózni. És most nem tudom. Nincs senkije, viszont látszik rajta h akar valakit (engem :D ). Én meg szintén akarom. De ennél kicsit bonyolultabb. Valszeg tudja mit akarok mert néha "elkapjuk" egymás tekintetét, afféle szemezés. De itt annál többet kéne minthogy csakúgy elkérem a számát... Talán meg kéne várnom amíg jön ide melózni?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #15368 üzenetére

    Jól van már :U
    De jelenleg egyikünknek sincs autója... Vonatozni ilyen hidegben meg nem rossz.
    Mondjuk nem a távolságtól függ abszolút, csak azért ez is befolyásolhatja de nem fogja.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz aLávaló #15434 üzenetére

    "a szerelemre is igaz hogy elvakít és nyomorba dönt..."
    Ha hagyod. Bár nem ismerem a történetedet de ha már így érzel valaki miatt akkor az nem volt igazi (vagy talán egyáltalán semmilyen) szerelem. Csak úgy volt. Az én utolsó kapcsolatom is olyan volt h azt hittem ő a világmindenség, meg a TRUE LOVE, meg stb baromság aztán kiderült h nála nem sok undorítóbb nő van a világon.
    Pedig már 5 éve ismertem és el nem tudtam volna képzelni róla.

    A piálás jó lehet ha mértékkel. Én úgy gyógyultam ki gyorsan a szarból h mentem haverokkal mindennap, 2 hét alatt csak 1 nap volt h ne buliztam volna.
    De a legeslegjobb megoldás ilyenkor egy másik nő. Ha alkalmi is, akkor is.
    Senki ne mondja h nem így van :U

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tim82 #15438 üzenetére

    Csak az a kérdés h magamon vagy másokon? Hozzáállás kérdése.
    Sztem már ilyen fiatalon is az igazit kell keresni, nehogy úgy járjunk mint néhány ismerősöm.
    30 évesek elmúltak és már csak gyerekes nőt találnak maguknak.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #15445 üzenetére

    Ezen most meglepődtem egy kissé, mert a nőknek mindig sokkal könnyebb dolguk van párkeresés terén. Én eddig úgy tudtam, hogy egy nő akárhogy nézzen ki, szinte elég csak lehajolnia valamiért a földre és máris ott teremnek a jelentkezők. (Ez most egy épphogy enyhe túlzás volt)

    Szóval Te 30 körül vagy, az egyik legjobb kor és ezekszerint gyereked sincs és nem vagy elvált. De mit is jelent nálad pontosan az a kritérium hogy "vannak olyan elvek amikhez meg ragaszkodom (gyerek ne legyen,ne legyen elvált),"?
    Úgyértem, ha én mondjuk 2 hónapja (21 évesen) tényleg elvettem volna a most már volt nőmet (mert terveztem, elég komolyan hála égnek nem túl komolyan :D) és mondjuk tegyük fel együtt maradtunk volna 2 évig és elválunk (24 évesen), akkor én elváltnak számítanék ha 30 éves koromig sem házasodtam volna?

    Nekem is kritérium h ne legyen már gyereke a nőnek, és sztem biztos vagyok benne h Tim82 is inkább a saját gyerekét nevelné szívesebben :U Persze lehet nem kizáró ok, de én alapból nem kezdenék olyannal. Szerencsére még van 8 évem a harmadik X-ig úh. ráérek ezen aggódni.

    A másik, hogy tényleg elég nehéz normális nőt találni, aki mondjuk csak úgy normális és törődik a külsejével. Tehát nem szeretem azt, amikor vki négy pofára zabálja a szalonnás lekváros virslis fánkot és panaszkodik hogy kissé molett.
    Vagy egyáltalán... Gáz dolog h 22 évesen már olyat keresek akivel leélhetném az életem? Persze nem mindenáron csak olyanokkal állok szóba akik esélyesek lehetnek rá, de ki így ki úgy gondolkodik. Sajna az én koromban még elég sok komolytalan, néha gyerekes nő (vagy még csak lány) van, akikkel úgy nem lehet előrehaladni. Nekem meg már az kell hogy tervezünk előre, mert én igazából a jövőnek élek mert a jelen ugyebár abból épült fel.
    Legyen szülőktől teljesen független, vagy legalább valamennyire önálló és legyen tartása.
    Kb most ennyi így hirtelen.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tim82 #15499 üzenetére

    Jól van, én úgy értettem h ha tegyük fel az én helyemben lennél, vagyis az "elejétől" kezdenéd. Nem azt mondtam h biztos rossz lehet hanem hogy ha lehetne választani akkor mi lenne, ez nekem csak a szubjektív véleményem.
    Persze az ismerősöm aki már túl van a harmincon és most egy 6 éves kislányos nővel van teljesen jól érzi magát, csak és kizárólag pozitívan áll hozzá, boldog és lehet ő lesz neki a igazi. Én meg csak örülök neki hogy ő örül, és annak is hogy sok olyan ember van aki közel sem olyan mint én :D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #15495 üzenetére

    "Mellesleg ilyen fiatalon, amennyi te vagy, jobb is az ha élsz még. Sajnos nem láttam a környezetemben olyan házasságot, amely ilyen korban köttetett és ne ment volna szét..."

    Hát ez nem valami biztató. Egyébként nem feleséget keresek csak valaki olyat, akiről hosszú idő után sem derül ki hogy fogyatékos (bocsi az exeknek ;]:DDD )
    Amúgy hogy érted hogy "jobb is az ha élsz még"?
    Igazából úgy fogom fel h ami jön azt nem fogom elküldeni – ha átesik a szűrésen :DDD.

    "Vannak olyan elvek , amikből nem szívesen engedek: (...)
    És még van egy kettő, amiből nagyon nem szívesen engednék."

    Amiket leírtál szerintem ezek a legtöbb helyen alap dolgok. Vagyis olyanok, amikhez ketten kellenek. Vagyis párkapcsolathoz.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #15511 üzenetére

    Sejtettem h végülis erre gondolsz. Csak kinek mi az élet...
    Fura most, mert az előző kapcs-ban még úgy voltam h mivel vele maradok örökre nem kell már másért aggódnom/gondolkodnom rajt. Most viszont ez teljesen megváltozott és már nem tudok többé arra gondolni h ha bárkivel is összejövök, lássak rá nagy esélyt arra hogy halálig kitartson.
    Esküszöm, most a naplementés felhők jobban érdekelnek mint h kivel meddig fogok maradni. Vagyis: kár ezzel foglalkozni, mindig is hülyeség volt. Majd alakul magától és megyek aludni mert már megint jönnek belőlem a filozófiák.. :D

    Amúgy szeretek ismerkedni és csajozni, akkor is ha van mellette vki akkor is ha nincs. Tudom ez nem szép dolog, de hát a hölgyek többsége sem mindig 100%-ban tisztességes :U
    Tisztelet a kivételnek!
    Az ismerkedéssel meg csak az a baj, h ha arra megy ki a dolog h párkapcs., akkor mindent megint elölről kell kezdeni és egy idő után ez néha unalmas. Persze van sok szórakoztató anyós és apósjelölt meg különböző finom vacsorák különböző helyeken, csak már néha túl sok még úgy is hogy nem egyszerre.

    A legjobb sztem: boldog párkapcs. és egy tartalék nő.

    Nah most már tényleg jóéjt!D

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Esmein #15584 üzenetére

    Kinek mi jön be. De van olyan csaj akinek épp az áll jól hogy vékony, vagy épp az hogy ha "van rajta mit fogni" :D .
    Na és a teltkarcsú? :U

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz szente #15609 üzenetére

    Ez baromság.
    Péntek este van, most mki elment bulizni, elszórni a pénzét, ilyesmi.
    A "nagydumások" is.

    Akkor az én javaslatom: Az exeket el kell felejteni a 'csába!
    Ami vége lett az nem véletlenül lett vége. Valszeg azért mert nem működött. Annyi 'új' nő van h nagyon sok. A buzgóságodból ítélve elég fiatal vagy szóval időd is van hozzá.
    Lépj tovább :K

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz szente #15617 üzenetére

    De igen, fiatal vagy, én is 22... :D
    Ha tényleg érdekelnéd őt valszeg felvette volna a telefont vagy visszaírt volna.

    "egyszer kérdeztem tőle hogy mit szólna hozzá ha egyszer csak be állitanék hozzá.azt mondta örülne neki.hát megtettem most vasárnap.hivtam volna,hogy hahó itt vagyok a ház elött,erre meg nem vette fel a telefont."
    Hát ez nagyon gáz. Tudta legalább mikor mész hozzá? Mert elég paraszt dolog nem is az ha nem nyit ajtót, de legalább az a telefon...

    "most azon gondolkozom,hogy irjak neki valahol valamit,hogy most akkor mi van...."
    Inkább ne! Már most is olyan mintha sóvárognál utána, nem tűnsz túl titokzatosnak mintha kiszolgáltatnád neki magad.
    Te már megtetted az első ~negyvenöt lépést, most neki kell(ene).
    Úgy tűnik, hogy sajnos ez egy olyan szekér...
    Szóval ha vmit lépni akart volna, akkor már történt volna valami.
    Fel a fejjel, keress mást!

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz szente #15620 üzenetére

    Küldött magáról izgalmas képeket...
    Ez még nem jelent sok mindent. Az jelent valamit, amikor találkozol vele, beszélgetsz vele és közben egymás szemébe néztek. Na ez már jelent valamit!

    "még jön egy két ilyen és..." NE!!!

    Az internetes társkereséssel semmi baj, de ha már nem kell hozzá az arcod tenni, akkor legyél már legalább annyira összeszedett hogy legalább itt Te magad csajozol.

    Az életben meg... Ne úgy állj hozzá ha meglátsz egy nőt h megőrülsz érte és úgy is csinálsz, hanem csak úgy természetesen, lazán. Nincs mit veszíteni. Úgy az életben, úgy az internet előtt is...

    Ha meg valaki letilt msn-ről abból csak annyit látsz hogy nem elérhető.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz dragonfx #15621 üzenetére

    Nézz a dolgok mögé! Ex..., megmondta semmit nem érez. Most meg hirtelen minta misem történt volna.
    Nos ez még fordítva is lehet így. Újra összejöttök, minden rendben, aztán mégse. Elfordul, hideg lesz, bunkózik semmit nem érez. Egyszer így, egyszer úgy. Aztán... ???

    Ezek azok a nők, akik nem tudják micsináljanak.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz szente #15627 üzenetére

    Nem úgy fogalmaznék hogy új társaságot kell keresni, hanem inkább új ismeretségeket is kell kötni. A régit nem kell feltétlen elfelejteni miatta csak másokkal is foglalkozni.

    Ismerkedni nőkkel meg nem csak társaságon keresztül lehet. Vagyis mondjuk elmentek egy szórakozóhelyre vagy buliba v valami és csak oda kell menni a kiszemelthez, nem baj ha vadidegen.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz sedo #15625 üzenetére

    Attól függ minek látod és mutatod magad. Igaz h 22 vagyok, de előfordul h elmegyek a teszkóba, veszek egy sört és már kérik is tőlem a személyit...
    Azért jólesik hogy 5 évvel nézek ki jobban mint kéne, de attól még férfi vagyok ;)

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz szente #15637 üzenetére

    Addig kell udvarolni amíg van értelme. Én ezt az udvarlás témát úgy fogom fel hogy megválogatom mit és miről beszélek/beszélgetek vele, aztán ennyi.
    A nők csak simán egyszerűen bonyolultak :DDD

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz sedo #15641 üzenetére

    "A női viselkedés nem bonyolult."
    Ehh [link] :DDD

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tim82 #15704 üzenetére

    Nekem a legutóbbi kapcsolat ment a PH rovására, mert az az izé minden időmet kitöltötte így alig alig szóltam csak néha a fórumhoz.
    A gép előtt ülés afféle kikapcsolódás, mint hogy a nő is az, csak az valahogy sokkal komolyabb :DDD Meg persze értelmesebb is.
    Egyszer jó lenne majd egy csajszival (de csak akkor ha az enyém) FPS-ezni. Ha meg mindig szétlő, bosszút állok az ágyban :DDD
    De csak egyszer, mert valakivel lenni sokkal jobb mint valami előtt ülni mint most.

    Hja meg erről eszembe jutott valami, most mindegy hogy hogy.

    Szóval érzelmek. A legutóbbi ugye, mondta mindig hogy mutassam ki az érzelmeim. Oké. Én valami elépesztő szerelmes tudok lenni, nem az a gitározós fajta, csak majdnem. Aztán valahogy annyira a fejmbe nőtt a tudat, hogy még érzékeny is lettem, és elvesztettem azt a kemény férfi szerepet ami egy kapcsolatban ellentétté teszi a férfit a nőtől. Amikor meg szakított az izé, még azt is felhozta ürügynek, hogy túl érzékeny voltam :U

    Tanulság: LÉGY KEMÉNY FÉRFI! :C

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz 3psilon #15711 üzenetére

    Azt gondolom én ahhoz izéhez már mindhármat éreztem már. (De akkor ő még más volt mielőtt "izé" lett belőle)
    Az hogy a szeretet meggyengít, hát én ezt még nem hallottam. Max megerősít, mert egy újabb dolog ami miatt érdemes élni. De talán lehet azt akartad írni hoyg a szerelem sebezhetővé tesz. Most hülye példa, de pl a Star Warsban pont ezért nem lehetnek szerelmesek a Jedik :DDD

    + Elsőnek amit írtál valóban ez van, randinál amikor igyekszel megfelelni neki. Ezt mondjuk úgy is vehetjük hogy inkább a jobbik oldalunkat mutatjuk és egy rosszat sem hogy ha visszagondol akkor csak a jóról azonosítson.
    Ennek idővel "kopnia" kell mert akkor már úgyis ismer hogy tudja pl hogy nem vagy fingós csak mert párszor eleresztetted magad :DDD:DDD:DDD
    (Szóljatok ha hagyjam abba ezeket az elvont példákat :D )

    + "-szerelem, egyszerű hormonális alapon"
    Ebbe belekötnék, szerintem ez nem túl egyszerű, mert nem egyszerűen megváltoztat. Más kerül az előtérbe, ő, ennek következményei: olyanokat is elnézel neki, amit másoknak nem. Mivel vele kell a legtöbbet lenni, kevesebb barátok, kevesebb PH!, ilyesmik. Nekem az izé kitöltötte mindennapjaim, így fura volt miután vége lett.
    Ezeken változtatni kell. Attól még hogy vele vagy egy ideje, nem szabad elengedni magad mellett a durva hibáit mint ahogy én tettem, mert nem akartam semmiképp sem elengedni mert szerettem. Na hát ez legközelebb már másképp lesz.

    + Szeretet? Ez sztem egy velejárója a szerelemnek olyan mint a windowssal a media player.
    Amikor jó érzés csak úgy megnevettetni őt, finomat főzni neki, elvinni hajókázni amit mindketten ugyanannyira szerettek ezáltal mentálisan (gondolkodásilag) megegyeztek és összetart benneteket.

    Szóval sztem mindhárom érzés vele járója egy (jó) kapcsolatnak:
    Megfelelni vágyás, szerelem, egymáshoz tartozás (vagyis: szeretet).

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #15725 üzenetére

    Hm pedig én igazából a metal zenét szeretem, de az ilyesmit is bírom, ez egész jó. :D Ennek mi a műfaja?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz 3psilon #15730 üzenetére

    Ez télleg jó. Még ilyet tudsz?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz (Kolombusz) #15741 üzenetére

    Könnyű préda vagy sem, a végeredmény a fontos. Valakit csak azért megszerezni mert nehéz megkapni, felesleges.
    Ez tök olyan mintha egy állatra vadásznánk az erdőben, és miután megszereztük kirakjuk a trófeáját a szobában.

    Az hogy valakit milyen áron szerzünk meg csak egy mellékes körülmény. Ha úgy látom ő az igazi, akkor enyém lesz és kész. (Már ha összejön:) )
    Akár nehezen, akár könnyen.
    De én jobban szeretem ha csak úgy kialakul a téma. Küzdeni... Elég csak az ha fel kell szedni és kész, ne kelljen másra is energiát fordítani.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz szente #15795 üzenetére

    Teljesen jó taktika! Amikor még szenvedtem, arra gondoltam milyen trehány volt, nemtörődöm, lusta, magától életképtelen.
    És az esett le, hogy még jobb is hogy megszabadultam tőle most, és nem 1, vagy 2 vagy x év múlva.
    "Szerencsére" az én exemnek voltak ilyen rossztulajdonságai.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tim82 #15831 üzenetére

    Én legszívesebben már a szakítás után másnap új kapcsolatot kezdtem volna.
    A nő miatti csalódásra egy másik nő a megoldás. Elfeledteti a gondokat, meg a tudatot, hogy az előzővel csak elpazaroltam egy csomó időmet az életemből – persze tudom nem így van, de egy kicsit mégis.
    Lehet az is benne van hogy még amikor vele voltam a nyáron és nagyon boldog voltam, – már akkor is voltak hibái, csak elengedtem magam mellett – ilyen a szerelem... – már akkor is éreztem hoyg valami nem stimmel.

    Ez csak most jutott eszembe ahogy így a hsz-edre reagálva lefuttattam magamban a dolgokat.
    Na és attól is függ, hogyan lépsz ki az előző kapcsolatból. Ha úgy hogy csalódás volt és azért volt vége, akkor sztem természetes hogy egyből tudsz kezdeni másvalakivel (mint mondjuk én is)

    Viszont ha úgy van vége hogy monjduk csak azért mert a másik elmegy Ausztráliába és csak jövő augusztusban jön haza, hát az már más. Ott gyakorlatilag úgy van vége hogy ha rajtuk múlik életre szóló is lehetett volna. Ez sokkal fájdalmasabb sztem és egy ilyenből kilábalni nem lehet kellemes, na az ilyen után meg ki tudja mennyi idő míg jöhet vki más is...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Cadal #15861 üzenetére

    Amíg nem közös a kassza addig semmi köze hozzá mire költesz :U
    Reméljük tanultál a hibádból és nem számolsz be többet (őszintén) nőnek pénzügyekből! :D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #15866 üzenetére

    Persze ez is igaz de mivel a pénz nő és férfi között érzékeny téma, ezért a nemek mindig a másik nemre gondolnak hibásként :D
    Mondjuk nálam még soha nem volt ilyen, inkább olyan hogy kényelmetlenül érezte magát a nő amikor ilyet meg olyat kapott tőlem (na azért biztos nem volt az annyira borzasztó :U ) annak ellenére hogy nem vagyok tele pénzzel.

    De a gépvásárlás meg hozzá az alkatrészek azért borsos hobbi, bár lehet nem mondta volna a hölgy ha mondjuk megkapta volna azt a felsőt...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #15953 üzenetére

    Szerintem is, biztos van olyan nő aki mondjuk jó fej meg minden csak visszahúzódottabb és mondjuk inkább otthon dvd-zik mint kurvul a lökött barátnőivel :DDD
    (Nem irónikusan)

    Amúgy meg most már full biztonságos neten ismerkedni, ha nem hiszed el hogy ő az a képen akkor max szólsz neki hogy fényképezze le magát egy tál lecsóval és akkor elhiszed hogy tényleg ő az:D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz dragonfx #16317 üzenetére

    Jézusom mér akarna összejönni vele újra? Aki engem 10 év után kidobna, az bánhatja...
    Valszeg arra célzott hogy rendbe jön a feszültségek miatt kialakult rossz viszony. Egy exszel is lehet még jó viszony, attól függetlenül hogy nincsenek együtt... Mondjuk erre nem én vagyok a legjobb példa :DDD

    Bár van egy ex, akivel barátok vagyunk és még a mai napig beszélünk msn-en de az is benne van hogy volt kemény fél év kapcs köztünk aztán sajna szakítottam vele mert túl fiatal volt hozzám :U De mindegy...

    A többiekkel meg nem beszélek, nem tudom mi van velük azt sem tudom hogy egyáltalán még élnek.

    Viszont a legutóbbi aki engem dobott ki hú, már lassan 2 hónapja még biztos él mert elég szívós sajna nem a pikáns értelemben.
    Ha találkoznom kéne vele valami oknál fogva biztos hogy nem beszélgetnénk, mert nem volt valami tisztességes velem és a frász kiváncsi rá. Veszekedni meg biztos nem lehetne mert amint felemelné a hangját egyből röhögnék mert az tényleg nevetséges lenne.

    Meg amúgy amit leírtál tildy, már bocs, de én ott ha a helyedben lettem volna akkor is röhögtem volna – a dühkitöltős helyzeten.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #16320 üzenetére

    "bizony, és imádom :B"

    Ez elgondolkodtatott egy kicsit. Mégpedig h a kapcsolatod után, akármennyi ideig is tartott "ilyen könnyen" továbbléptél. Bár nem ismerem a körülményeket hogy rossz volt e, vagy csak legyintettél, de ebből az jött le hogy tökmindegy.

    Tökmindegy, hogy mennyire vagyunk szerelmesek és meddig tart és milyen mély stb., mert mindig van valaki másik.

    És tényleg. Ebből kifolyólag értelmetlenné vált a másik miatti szenvedés. Ha ez tudatosul már senki nem fog tudni megbántani a (nem épp a megcsalásból eredő) hűtlenségével.

    Úgy értem tökmindegy, hogy vége lett "életünk szerelmével" mert jön a másik és elfeledtet minden rosszat olyan szinten mintha az előző nem is lett volna.
    Tehát amikor szenved az ember a másik miatt, csak azért szenved mert nem tudja hogy ennél még lesz jobb is.
    Áááhhh, elkalandoztam :D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Kokkantas #16333 üzenetére

    Az enyém is ilyen volt akivel legutóbb voltam együtt... négyszer jött vissza.
    De egyiknek sem lett szép vége.
    Mondj neki olyat amivel megbántod (valami olyat ami tényleg igaz rá) és akkor tuti nem fog zaklatni.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz adalbert1 #16337 üzenetére

    és ha már rosszul vagy tőle?
    Akkor még erre sem biztos hogy jó...
    De hát ha nincs más :DDD

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Csakénvagyok #16340 üzenetére

    Nem baj, sztem jó ez így : P

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Csakénvagyok #16623 üzenetére

    "Reggel azzal kezdtem a napot hogy kb 35 emailt küldtem, köztük exeknek is, semmi hátsó szándékal ... már nem úgy mint rég, de azért gondolok rájuk. "

    Most erre reagálnék, de nem csak neked írnám...

    Mi a frásznak foglalkozzon az ember az exével? Az oké ha mondjuk barátok maradtak vagy ilyesmi, de ha nem akkor mi értelme van az egésznek?
    Nekem most egy exem van akivel néha beszélgetek msn-en de amúgy teszek rá mi van vele, ő már a múlté kit érdekel, továbbléptem. Persze ő felköszöntött msn-en én vissza, de ennyi, semmi több és nem is kell és ez így jó.

    Nem akarok flémelni, de aki továbbra is akarja bármilyen formában tartani a kapcsolatot az exével az még nem zárta le vagy akar még valamit...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Cs.Orsolya #16636 üzenetére

    Mint mindig most is magamból indulok ki:
    Én a legutóbbi kapcsolatomat már akkor lezártam, amikor úgy gondoltam már vissza rá h jó hogy végre megszabadultam tőle. Pedig ő szakított egy héttel a születésnapom előtt (naná hogy nem köszöntött fel :U de jobb is így) és még mielőtt végleg elváltunk, azt mondta hogy bármikor hívhatom és bármikor találkozhatunk mint eddig, csak nem akar kapcsolatban lenni velem.
    Ahhoz képest két héttel az eset után ott volt egy rendezvényen amin én is, és úgy csinált mintha soha életében nem ismert volna.. Pedig előtte meg azt kérdezgette mikor veszem már el..
    Közben rájöttem azóta hogy valaki másért hagyott el csak gyáva volt elmondani, meg nem tudott volna biztos észérveket hozni a másik mellett velem szemben max h az (nem tudom) valszeg jobban áll anyagilag.

    És mivel egy elég gusztustalan módon intézte el ezt a szakítást én úgy zártam le ezt az egészet mintha mi sem történt volna. Számomra ő már meghalt és nem létezik nem akarok hallani róla és azt sem akarom hogy engem keressen. Akármilyen boldog is voltam vele nekem ő nem emlék hanem kellemes tapasztalat is a rossz mellett.

    Ha meg véletlenül találkoznék vele bárhol, nem fogok vele törődni simán elmegyek mellette még ha bele is néz a szemembe. Egyébként meg ő az egyetlen ilyen ribanc, a többiekkel semmi gáz nincs, egyrészt mert nem keresnek másrészt meg ők őszinték voltak és ennyi volt a titok nyitja.

    Hja és van egy kivétel is, akit nem zártam le, vele még össze kéne jönnöm mert kivételes eset. Ez egy olyan fura eset ami talán lezáródna még egy kellemes éjszaka után :D bár ezt nem tudom mert – ha lehet ilyet mondani – akár potenciális feleség.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Én azt mondom hogy bombanőt fiatalon csak ágyba. Sztem sem jó ha mindenki meg akarja... és egyszer meg bekövetkezik.
    Pont céges bulin ismerkedtem össze vkivel és ultra bomba, mki megerősítette h ő a legjobb az egész hajón.. (céges bulin)
    Aztán leálltam vele dumálni télleg totál brutál jól néz ki, szőke, vékony, bögyös, kerek hátsó. :C
    És ezek mellett közvetlen, aranyos és tud beszélgetni és én úgy vettem észre hogy nyomult is egy kicsit..
    Aztán mondta keressem meg iwiwen és megkerestem hát naná hogy van barátja, de közben megtudtam hogy 5 éve... PFFF. 21 éves a csaj. Valszeg ez sem fog neki örökké tartani ha visszagondolok milyen közel kerültünk, bár csak flört volt nem volt semmi...
    Meg van egy olyan érzésem ha nagyon akarnám a csajt akkor meglehetne, de nem tudom, a barátja nem akadály mert amúgy sem egy Don Juan ;] meg nekem most van kiszemeltem de nem arról vagyok híres h nem vagyok poligám :U

    Ezt a csajt viszont nem tudom, csak ágyba vinném, de elvenni meg gyereket csinálni neki tuti nem csinálnék mert a "túl szép" nőknek túl sok lehetőségük van...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz bandus #16675 üzenetére

    Ezt ismerem :D
    Ezt a "céges" lányt egyébként úgy kell elképzelni, hogy ha van mellette még 5 másik szép nő, akkor tökmindegy milyen szépek, mert ő világít közöttük.
    Amúgy nem úgy értettem hogy válasszunk inkább vasorrú bábát aki a mágnestől elcsábul, csak ne világítson a többi nő között...

    Másrészt nekem van egy fajta "beépített" féltékenységem, ami úgy nyilvánul meg hogy birtoklási vágyam van a másik iránt, ami meg úgy nyilvánul meg hogy ezt elvárom a másik oldalról is :U Persze csak tudat alatt...

    Régebben tartottam tőle hogy nehogy egyszer úgy járjunk hogy előbb hazamegy emberünk munkából és valaki reszeli a tortát mint a filmekben amik általában drámák...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #16678 üzenetére

    Hja ezt tudom, csak leírtam mert ez már csak hab a tortán :DDD

    Amúgy meg van példa rá hogy valaki tizen-iksz éves korától egyvalakivel éli le az életét. Kérdés hogyan. Pl haveromék szülei is ilyenek, 18 éves koruk óta vannak együtt. Most 40-valamennyik.

    Mondjuk ez jó nagy marhaság. De ha boldogok....
    Én beledöglenék ha életem végéig akár csak azt az egy nőt kéne csinálnom, még ha ez a világítós fajtából is van...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #16707 üzenetére

    Na én kb pont így jártam régebben.
    Nem figyeltem oda és úgy buktam be ahogy soha nem gondoltam volna.
    Visszagondolva, folyamatosan jöttek a tesztek és én nem vettem észre, vagy ha igen nem értettem és nem foglalkoztam vele..
    Na most már tudom, a teszt arra jó hogy meg fogsz-e felelni vagy sem, és bár kicsik a tesztek mégis nagy következményeik vannak...

    Amúgy meg a flörtölésről annyit hogy egy párnak nem egymás előtt kéne csinálnia. Ha előfordul 1-2-szer 2 év alatt sztem nem probléma.
    De én a flörtöt max a párom ottléte nélkül csinálom egyrészt mert így kell, meg nem néznek bunkónak, és a másik hogy ha meg féltékennyé akarnám tenni arra van más módszer is...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #16717 üzenetére

    Értem.
    Akkor most kicsit gonosz leszek és azt mondom hogy most a nő fejével gondolkodom: ;]
    Mi lenne ha fordítva történt volna?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #16717 üzenetére

    Tehát nem vagy valami féltékeny típus...
    Én viszont igen, és iszonyatosan tudom kínozni saját magam.
    Persze már kezdek kinőni belőle de csak lassan. Pl már nem mutatom ki egyáltalán sehogysem, max "visszavágok" ami bejön ;]

    (Kolombusz): egyetértek, de inkább csak kényelemből: én azt szeretem ha a nő nyomul, nem az hogy udvarol mert az mindig is a mi dolgunk marad, de azért egész jól néz ki amikor úgy látszik rajta hogy akar valamit és próbálkozik :)

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #16726 üzenetére

    Ezzel teljesen tisztában vagyok, én csak azt írtam, hogy szeretem ha egy lány/nő nyomul...
    Azt nem mondtam, hogy leülök és ölbe tett kézzel várom hogy odajöjjön valaki mert addig megőszülnék.
    Pl akit említettem céges csajt asszem még a tegnap, az pl olyan hogy odaültem mellé és csak figyeltem miről beszél. Aztán én is nyomtam a szöveget és azt vettem észre hogy jönnek a kérdések hogy hány éves vagyok merre lakom stb.
    Azért vkit legyávázni elég erős... (Tudom igen, magadból indultál ki de) Sztem (Kolombusz) sem gyáva, csak nem épp rámenős:D
    Én bevallom mindig ideges leszek és izzadok ha jön vmi potenciális nő, de szerencsére nem látszik rajtam mert inkább félreteszem és mivel cselekszem is ezért nem hiszem h gyáva lennék.
    Amúgy soha nem értettem mit jelent az hogy félszeg vki... Esetlen, ügyetlen?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    BÚÉK meg minden.

    Egy pár vélemény kellene:

    A tegnapi szilveszteri bulin egy nő volt (szűk, baráti légkör és hát most így hozta az élet), az is egy haverom haverjáé. Helyes lányka volt, párszor össze is néztünk annak ellenére hogy ott volt mellette a barátja :DDD Miután kiment a barátja a szobából, annak a nője odaült mellém ezzel a dumával: "Te olyan ismerős vagy, nem láttalak már valahol?!"

    Aztán kellemesen elbeszélgettünk de igazából nem foglalkoztam vele, valszeg észre is vette.

    Mindegy, tipikus pasizós duma volt sztem, legalábbis abból indulok ki hogy már életem során 5-6-szor odaültek már mellém nők ugyanezzel a szöveggel – persze előtte még sosem láttuk egymást :U – és össze is jött mind.

    Kedves lányka volt de nem gondoltam volna hogy képes akár még csak flörtölni is – bár nem a barátja előtt...
    Vajon az ilyen nők mindig ilyen könnyelműek maradnak? Vagy csak már unta a párját?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Akkor most kötözködnék!

    Aszondják, hogy a szerelem vak. Ez ugyebár azt jelenti, hogy elnézünk/elengedünk magunk mellett olyan dolgokat amiket egyébként nem, vagy például "vakon" megbízunk a párunkban amit józan ésszel nem tennénk.

    Na igen. Tehát aki tisztán lát át egy kapcsolatot, ill. fel van készülve bármi eshetőségre, az nem lehet szerelmes?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák