Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz lorcsi #14285 üzenetére

    Provokálsz? Bátor! :D ;]

    Jelzem: mindenkinek van apakomplexusa.
    Biztosan nekem is van, de én jól kezelem. :DDD :P

    Szerinted, miért van szükségem érett férfira?
    Ha apára lenne szükségem - mellesleg nekem kettő is kijutott, meg csomó önkéntes apaszerepkör-jelölt -, akkor arra volna szükségem, hogy gondoskodjanak rólam, a tenyerükön hordozzanak, megvegyenek nekem mindent, amit kinyavajgok magamnak, szükségem lenne valakire, akinek én vagyok a világon az egyetlen és leggyönyörűbb tündérkirálykisasszony, meg ilyesmik, amikre a kislányok vágynak. Köszönöm, nekem ebből nekem egyikre sincs szükségem. Megkaptam már mindent, amire szükségem volt. Sosem igényeltem, és már gyerekként sem bírtam, ha valaki a tenyerén próbált meg hordozni, azt meg pláne nem, hogy én egy ilyen kis istenített, de közben meg önállóság terén teljesen agyafogyott kis libácska legyek. Voltak olyan vén kujonok, akik bepróbálkoztak ilyen szerepkörrel nálam, de többnyire csak mulattattak, néha bosszantottak, hogyan vették a bátorságot ehhez, de sosem bántottam érte egyiket sem. Pont elég frusztráció volt nekik a "köszi, de nem".

    A kislányos pofi pedig arról szól, hogy egy jó genetikám van, és egy jól integrált, szabad belső gyermekem, amit nem félek megmutatni, és használni, ha olykor erre van szükség. Mindenkinek van ilyen, csak valaki retteg tőle. Nekem viszont a legnagyobb szabadságot biztosító dolog a világon. S egy nő nem attól vonzó, hogy ő maga a Famme fatale. Tudod, az ideális nő valahol nekem Katie Fay (Jennya) - nem linkelem, mert +18-as a csaj -, Audrey Hepburn és Monica Belucci keverékében rejlik. S bár én sosem leszek olyan, mint ők, de nekem nem is kell annak lennem. Az én erőm nem abban rejlik, hogy első látásra a lábaim elé borulnak a férfiak...

    Talán meglep, de mindig is nagyon férfias fickóim voltak. A legutóbbi exem 13 évvel volt idősebb nálam, és a 10 éves korkülönbség mondható átlagosnak. Az idősebb férfiak nagyon kedvelnek, és vonzódnak hozzám, főleg az eszem, a tudásom, és az érettségem miatt (ezt ők mondják). Az, hogy olykor erősebb és érettebb vagyok egy férfinál, hogy olykor jobban tudok küzdeni, és kitartóbb vagyok, hogy higgadtabban és józanabbul állok a dolgokhoz, mint esetleg egy érettebb pasas, az okozhat nehézségeket. De ezt jól ellensúlyozza a kölyökképem, és hogy olykor olyan tudok lenni igazán, mint egy eleven gyerek. Nincs ebben semmi ellentmondás. Csak annak tűnik ez furcsának, aki nem békült ki azzal, hogy valahol legbelül mindenki egy gyermek igazából....

    Mondhatnék még ide dolgokat, de igazából azt hiszem, ez inkább csak azokra tartozik, akik közel állnak hozzám.

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák