Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alba Game

    tag

    válasz mirci18 #2527 üzenetére

    Az NFC az a része lesz végül a WiiU -.nak, mint annó a GC -nek a network Adapter. Van, de minek. Ott is talán ha egy pár game támogatta és az sem az EU .ban (ha jól dereng). Talán csak lesz valami ahol hasznát látjuk.
    Mellesleg ha már valaki emlegette az AR dolgokat: Ki játszott PS3 -on az Eye of the Judgement -el (vagy a PSP -s kistesójával) ? Na, sztem az volt az a dolog, ami eddig a legjobban kihasználta az AR -t, pedig csak egy egyszerű területfoglalós kártyajáték volt. Kár, hogy bedőlt a dolog, hiszen nagyon hamar lehetett "fake" kártyákat / szetteket csinálni és oda volt a varázs. nekem 60-70 kártyám jött csak össze (az esedetiek !!), de egy élmény volt azokat is beszerezni. Szóval az AR kártyás megoldás egy jó és kiforrott dolog. Nem is értem, minek ennyire bonyolítani. Volt / van a PS Vitában (van vagy egy tucat erre kihegyezett egész klassz stuff, pedig csak 6 kártya van), a 3DS -ben (pl. Kid Icarus kártyagyüjtögetése vagy amit a géphez adnak) meg a PS3 -on is (lásd a fentebb említett példát vagy a Book of the Spells féle megoldást vagy akár az eyePet -et). WiiU -ra is jöhetne efféle cucc.

Új hozzászólás Aktív témák