Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz mirci18 #1420 üzenetére

    Szerintem még fog jönni egy módosító (bár már marhára kint kéne lennie). De a lényeg, hogy a feltételeknek meg kell felelj, tulajdonos jövedelme 4,850 millió bruttó alatt (ha ketten vannak, akkor a kettő átlaga), utolsó villanyszámlán levő fogyasztás 0,0109-szeresére lehet teljesítményben pályázni (havi 358 kWh esetén 3,902 kWp-nyi napelemre) és mivel az ukrán háború óta mindenki, a rezsifelár óta triplán mindenki napelemet akar telepíttetni, azaz teliírhatja úgy a naptárát a napelemes cég a világ végéig, hogy még válogat is a vevők között (áru meg amúgy is csak foltokban van), valamint mivel a telepítők már képben vannak, hogy mennyi értelmetlen szívással van tele ez az egész pályázat és mennyit csúszik, szerintem az összes résztvevő el fog küldeni a fenébe mindenkit, hogy a második körben ő már nem foglalkozik ezzel a sz*rral. Most olyan idők vannak, hogy nem a vevő diktál, hanem a kereskedő, ő meg nem fog ezzel a marhasággal szórakozni, mert minek, hülyére tudja keresni magát jelenleg enélkül is. De ez csak tipp, én még nem mertem felhívni senkit (úgyis pest megyés vagyok, legutolsó kör lesz).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák