Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Burt1793 #13450 üzenetére

    Valószínűleg nem is a magasság ott a lényeg, hanem hogy milyen hosszú az ember lába. Aztán a mérnökök meg próbálják kiügyeskedni a dolgot úgy, hogy az ázsiai piacokon is kaszálhasson vele a cég, de Európába is el lehessen azért adni. Ebből jönnek ezek a meglepetések (pl hogy öt 180cm feletti emberből lehet hogy kettőnek kényelmetlen már).

    Amúgy még mindig 2-3 naponta nézek PCX és N-Max videókat YT-n, úgy hogy mindig a legfrissebbeket keresem. Egészen döbbenetes dolgok vannak. 20-ból 19db indonéziai, indiai, és hasonló országokból származik. Van hogy 100-as falkában mennek (és ez csak az adott város helyi N-Max klubjának a találkozója) meg ilyenek. Szerintem a béka segge alatt sincs a nyugati piac amikor ezeknek a robogónak tervezik az üléspozícióját és egyéb ezzel kapcsolatos méreteit. Néha van olyan hogy kijön a muksó egy düledező viskóból (a teteje konkértan nagyobb falevelekből van), aztán ül fel az ottani áron 600-700eFt-nek megfelelő robogóra (kikerestem direkt hogy mibe fáj arrafelé), és csatlakozik a másik 80db ugyanilyenen ülő haverjához, aztán csapatják olyan utakon hogy azon még a budapesti robogósok is csak lesnének :) Ugyanilyenből van PCX-ekkel is egy rakás, de az ugye régebb óta létező modell, sok videó van fent nyugati országokból. SH-t vagy egyebet nem szoktam követni, de gondolom azzal is hasonló a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák