Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz kali #123513 üzenetére

    Igen, lehet pro és kontra. Viszont nagyobb picit a mozgás tér. De ha belegondolsz az fb-től kezdve, valamennyi oldal kvázi ezt csinálja, akár tudsz róla, akár nem. Jobb esetben utólag tudod állítani.

    Nekem a telekomossal sincs gondom. Mondjuk mint írtam azon meglepődtem, hogy Magyarország kb első számú kommunikációs partnere, picit elmarad a vodától. (ott ugye alapból 19 ft/perc). Nyilván van aki ebben,van aki abban erős.

    "Szerződés kötésekor ellenőrzöm annak a tartalmát és ha nem tetszik, módosítom, vagy nem írom alá, kötöm meg úgy."

    pl Telekomnál volt, hogy szóban ebben abban állapodtunk meg - vagy eleve szóba sem került, fel sem hozták... Mikor megnéztem akkor derült ki, hogy... - ugye telekom fiók pl. Utána felhívtam őket és lett esetlegesen módosítva. Ebbe se legyél azért feltétlenül biztos, bárhol bármikor megtörténhet.

    weboldalaknál ha nem fogadsz el sütiket pl lehet nem enged be vagy nem müködik a szolgáltatás. Sok helyen pedig a regisztrációddal elfogadod ezeket is.

    "vagy később könnyebben támadható valamilyen okból."
    vagy nem :)

Új hozzászólás Aktív témák