Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz darvinya #54897 üzenetére

    Utólag is bocs, ha kicsit túl erősen írtam, későn akartam már átírni :)
    Azt értem alatta, hogy nem egy ember panaszkodik amiatt, hogy 'semmi értelme a 4G-nek/x adatmennyiségnek,mert y perc alatt lefogy az adat a 4G-n.'
    Mintha kötelező lenne, mintha a 4G-t használva ráerőszakolnák az emberre, hogy most akkor 'fullcsövön kell használjuk, mer'ez négygé', oszt dőjjön az adat amit bír'. Nem kell.
    Vagy amint 4G-t kap a telefon, nagyobb méretűek lesznek a weboldalak, hogy gyorsabban elfogy az adatkeret, vagy mi? :)
    Az természetesen abszolút érthető és jogos, hogy a gyorsabb betöltődésnek köszönhetően megnőtt rá az igény, és többet szeret(ne) 'szörfözni' az ember, és a gyorsaság generálja is a vágyat rá, de arra hivatkozni, hogy 'szarezanetmennyiség mert 4G-n sokkal hamarabb elfogy', számomra a nevetséges kifogás kategória :) Még ha abban egyetértek is, hogy az árazásuk szintén nevetséges. Vagy inkább dühítő. Most valaki vagy tudja mennyi adatra van szüksége, és akkor ennek (meg a pénztárcának) tudatában választ csomagot, vagy pedig képes kontrollálni a használatát, hogy kitartson - vagy nem.
    Bár a HD mellett nem izgat már annyira :)

    (#54883) Kornel és (#54884) Cyberbeni fentebb leírtam, hogy mire gondoltam alatta.
    Egyébként havi 50-80GB-ot szoktam forgalmazni rajta, és akkor még sok online dolog nem is megy, mert néha lusta vagyok :D
    Pár napja Steamen töltöttem, rádugtam a gépre a telefont is, azért nem mindegy, hogy 6MB-al töltöm le a játékot vagy 19-el :D (mintha egyébként nem lenne marhára mindegy, mikorra töltődik le :DDD) Ahogy TomPack is írja, a tudat, hogy nem kell nézni... majdnem mindent megér :)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák