Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveBishop

    csendes tag

    Kíváncsiságból felhívtam az Ügyfélszolgálatot ezzel kapcsolatba, érdekes beszélgetésen vagyok túl:

    Én:
    - Érdeklődnék, hogy mi a hivatalos eljárás azzal kapcsolatban, hogy ha jelezni szeretném, hogy nem értek egyet a június 1.-vel tervezett tarifacsomagok áremeléseivel kapcsolatban?

    Üfsz:
    - (mély hallgatás) A meglévő tarifacsomag ára nem tud maradni, mert ez emelkedni fog, de ettől függetlenül tehet panaszt ezzel kapcsolatban és tud díjmentesen tarifacsomagot váltani.

    Én:
    - Tarifacsomagot semmiképpen nem szeretnék váltani, az ÁFSZ ide vonatkozó bejegyzése alapján nekem erre lehetőségem van és a ráutaló magatartást nem szeretném gyakorolni, ezért telefonáltam, hogy ennek mi a hivatalos módja.

    Üfsz:
    - Máris megkérdezem, kérem tartsa a vonalat.

    10 perc zenehallgatás

    Üfsz:
    - Utána is néztem, a rendszer mindenképpen felajánl egy 3 hónapos ingyenes Deezer zeneszolgáltatást, ezzel élne?

    Én:
    - Köszönöm, nem.

    Üfsz:
    - Akkor a tarifacsomag váltás sem érdekli, ha jól értettem, tehát mindenképpen ragaszkodik ehhez a tarifához?

    Én:
    - Így van, szeretném megtartani mind a 3 előfizetésemre a jelenlegi konstrukciókat.

    Üfsz:
    - Ühüm, esetleg egy ilyet tudok felajánlani, hogy 3 hónapig egy 500 Ft kedvezményt tudok biztosítani, ha elfogadja a módosítást.

    Én:
    - De nem szeretnék ezzel élni, maradjon minden a régiben.

    Üfsz:
    - (mély hallgatás) 6 havi kedvezmény se érdekelné?

    Én:
    - Nem, az ÁFSZ szerint szeretnék eljátrni.

    Üfsz:
    - Ühüm... Rendben, akkor máris továbbítom kollegáknak és visszahívják ezzel kapcsolatban.

    Én:
    - Rendben.

    Üfsz:
    - Rendben, akkor tartsa kérem, rögzítem és továbbítom a nyilatkozatát a kollégáknak.

    Én:
    - Rendben.

    5 perc zenehallgatás

    Üfsz:
    - Továbbítottam a kollégáknak, visszahívják ezen a számon és tájékoztatják a továbbiakról.

    Én:
    - Köszönöm és várom a hívásukat.

    Ez már mi? Persze még nem hívtak vissza.

Új hozzászólás Aktív témák