Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roach

    csendes tag

    válasz bopeti98 #14752 üzenetére

    A 100gb-os éjszakait 2éves hűséggel adják, am nem... szóval szerintem meg nem tünik el, vagy majd gondolod csak ezért vki(én) aláírja a hűséget és hirtelen mégse lesz? Nem látom valószínűnek. ha mégis majd itt leírom és átállok a ti táborotokba addig éljen a telenor. Nem érdekel milyen volt, az érdekel most milyen, mostantól használom. A téjéktől meg ugyanúgy kaptam folyamatosan az értesítéseket a változásokról és folyamatosan úgy, h utalt vmi paragraffusra amit nem találtam sehol mert egyszer elkezdtem megkeresni.

    Egy szónak is 100 a vége, mindenkinek mások az igényei, ilyen 2,5ft kapcsolási díjak meg hasonlók idegesítőek lehetnek, ha megszoktad, h nincs aláírom. Az ajánlatok viszont mindennel együtt főleg mobilnet oldalról nagyon versenyképesek. A telefonokat is amiket adnak 2év hűséggel nagyon jó áron adják, ezt is megnéztem amikor választottam, ne haragudjatok azt meg nem hiszem, h aláíratják a 2év hűséget aztán a feje tetejére állítják a csomagot amire előfizettem. Lehet naív vagyok nemtom.

    "Wake me up when its all over, When I'm wiser and I'm older."

Új hozzászólás Aktív témák