Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz Dorian #4414 üzenetére

    Sziasztok,
    Kis segítséget szeretnék, talán elfér itt. Nem találtam jobb topikot. Szeretnék a kertbe egy kerti zuhanyt. Csak ciszterna van, tehát külön valamiben vinnék oda vizet és azzal lenne feltöltve a szerkezet.
    A kérdés az lenne, hogy hogyan tudnám a legegyszerűbben megcsinálni és miből?

    Van egy 200literes fém hordóm, motorolaj volt benne legutóbb elvileg, 2db volt és az egyikből smokert csináltam.
    Jó is lenne ez, mert van rajta egy kis kupak, talán fél collos, amire lehetne kötni a kivezetést, de nem tudom, hogyan lehetne kitisztítani fürdésre alkalmasnak.
    Milyen más megoldások vannak? Veszek is akár valami új hordót vagy hordószerűséget, de jobb lenne minél olcsóbban megoldani.
    Vagy a fészer enyhe lejtésű tetejére menne vagy fából tudnék csinálni neki állványt. Hegeszteni nem tudok, hegesztőm sincs, meg vasakat sem szeretnék venni ehhez. Jó lenne valami 100 literes fém hordó is, amiben esetleg élelmiszert tároltak. Lehet ilyet vajon kapni?

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák