Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    válasz Lauda #22082 üzenetére

    Mondjuk egy olyan balesetben amit kb. 5-10km-es sebességgel guruló autó követett el, személyi sérülés nem történt, sőt nem is ült személy az autóban. Ilyen esetben azért talán mérlegelnek, nem?! Főleg, hogy nem szándékos volt a cserbenhagyás, mivel a minimális 'ütközés' miatt, vagyis inkább súrolás...nem is érzékeltük, hogy bármi baleset történt volna. Ha érzékeljük, tuti megállunk.

    Íme egy kép az én autóm sérüléséről.

    Ennek fényében talán lehet következetni arra, hogy a másik autónak sem hiányzik mondjuk a fél eleje.

    Csak reménykedek benne, hogy talán enyhébb esetnek minősítik majd. Illetve azt sem tudom, hogy ha a tanú jelentette az egészet és a sértettnél még nem is jártak (elsőként hozzám jött a rendőrség) akkor most miféle eljárás folyik épp? Előfordulhat, hogy a sértett esetleg nem akar majd feljelentést tenni? Vagy ez már így is az lenne?

    Nekem annyit mondtak, hogy bejelentés érkezett egy szemtanútól és jegyzőkönyvet jöttek felvenni. Elmondtam amit leírtam korábban és lefényképezték a kocsit. Ennyi történt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák