Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Lenne egy gyors kérdésem, kicsit bajban vagyok a dologgal, pedig nem ma kezdtem :)
    Vettem egy gigabyte K8N ultra 9 lapot. Van rajta 2 hálókari, amiből az nvidiás nem müxik vmiért. Feltelepítettem a driverét (vadiúj wint is tettem fel, merta régi winnel nem ment.), saját driverrel fel is ismeri a kártyát, érzékeli hogy van-e csatlakozva kábel vagy nincs, de egyszerűen sehogyan sem tudok csatlakozni vele sehová. Sőt, ha beüzemelem, akkor win indítás után kb1 percig vmit molyol a gép, addig semmi mást sem lehet csinálni vele. Ha beteszek a gépbe egy másik hálókártyát, akkor tökéletesen üzemel egy pillanat alatt az új kártya, tehát a vin beállítások (alap) nem valószínű hogy rosszak.(chello- tehát sok mindent állítani nem kell. ) Az alaplapi hálókártya az ipconfig-ra mindig ugyanazt írja ki, a /renew kapcsolóra nem reagál, vagy kiírja hogy nincs eszköz amin ezt végre lehetne hajtani (vagy vmi ilyesmit). Ha rákötöm a routert még azt sem látja. Rossz lenne a kártya az alaplapon? Az előző tulaj azt állítja, hogy nála működött. :( Higgyem vagy ne higgyem? Nem hiszem hogy a giga lapon ilyen speckó kártya lenne, eddig ugyanaz alatt az oprendszer alatt vagy 5 lap megfordult pár hét alatt és mind ment.

Új hozzászólás Aktív témák