Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz seederking #8094 üzenetére

    -Huh a felsorolt hangkarikat annyira nem ismerem ezért mondtam az occó xonar dg-t ami kb 7-8 ezer és ismerem és tudom, hogy van 5.1 jack kimenetei.
    Hogy mindet lekörözi fene se tudja...

    -Az alaplapi-nál mind jobb az zicher...

    -A fejhallgatód 3db jack-el rendelkezik ugye? (2 front 2 surround 2 center+sub) Elméletben.
    -Nem valszeg házimozi is gagyimozi lenne alaplapiról...
    -Dolby- "találmányok" kellenek a rendszerhez igen ezt alaplap szerintem kapásból nem tudja...

    -Azt azért vedd figyelembe, hogy ha stereo anyagot hallgatsz (pl normál CD-lemez) akkor abból értelmes 5.1 hangzás sose lesz házilag! Ha az alap anyagod AC3 5.1 vagy más formátumu, de 5.1 anyag akkor lesz értelmes 5.1 házimozid! Pl filmeknél audio-nál tudsz válogatni ilyet és ha jól bevan állítva a rendszer akkor veszi is a lapot, hogy némááá 5.1 anyag akkor 5.1 csatornán adjuk ki, de ha stereo és nincs csoda konvertálás beállítva akkor csak stereo jön ki a csőből.

    Remélem világos volt amit írni akartam :R Ja és hogy elszomorítsalak a játékok 85% nem 5.1 anyagot tartalmaz csak stereot... A filmekből is régebbi mind "felkonvertált"... Az újjak rip verziójából meg gyakran lehadják az 5.1 sávokat. :W

    Genius ellenpárti vagyok ergo azt nem ajánlom...

    [ Szerkesztve ]

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák