Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    Sziasztok!

    Velemenyt szeretnek kerni egy Bose QC 15 fejhallgatorol. Megeri az arat? Mennyier jo minüsegü, mennyire idötallo?
    Ma sikerült kiprobalnom es nagyon kenyelmes, eddig a legkenyelmesebb fejes, amit probaltam (es a legtöbb nekem kenyelmetlen, mivel eleg nagyok a füleim..), a zajszüröje nagyon komoly, teljesen kizarta az aruhaz minden zajat, igaz sajnos zenet nem tudtam rajta kiprobalni mert valami demos szarba volt bedugva, amiböl nem lehetett kihuzni, de majd szolok, hogy ki szeretnem, ha erdemes.
    Jelenleg egyebkent egy Beats Studiot hasznalok, de szeretnek valami kicsit komolyabbra valtani.
    Többnyire zenet hallgatok rajta otthon, föleg melyorientalt, pl hip-hop/rap, ezert is szeretem a Studiot, mert nem sporoltak a mellyel benne. Ezen kivül neha filmezek is.
    Ilyen igenyekhez megfelelne szerintetek?

    Es a vegere meg egy kerdes: Amazonban mennyire lehet megbizni, hogy biztosan eredetit arulnak? Talaltam most learazva naluk, 222 fontert szerintem egesz jo, nalunk 330 euroba kerül, ami nem keves különbseg..
    (Van ismerös uk-ban, aki valoszinü meg tudna rendelni, szoval max a posta jönne meg hozza..)

Új hozzászólás Aktív témák