Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sting2

    addikt

    Sziasztok!

    Nem annyira sztereó, de még is az egy kicsit.
    Biztos vagyok benne, hogy itt választ kapok a feltevésemre.

    Konzolokon játszom, többnyire este.
    Az utóbbi időben elég sok Gamer fejest kipróbáltam, használtam.
    Az előtt inkább sztereót használtam játékra, azok közül is leginkább az ATH AD 500, 700, 900X sorozatot(900X személyes kedvencem - ennek a hangzása fekszik a legjobban.).
    Még pedig azért, mert nem kellett sosem feltekerni a hangerőt hogy minden részletet halljak - imádom a tisztaságát, a világos hangját.
    De, a szokásaim megváltoztak, így minden értelemben vezeték nélküli irányba kellett mennem.

    Végigpróbálva szinte mindent, az elmúlt hónapokban csak a Logitech G933 volt a fejemen nagy elégedettséggel.
    Eléggé teres, tiszta, részletgazdag hangzása van, de nem tudtam megszokni a "spártai kényelmét " és a kattogós, full gagyi gombjait.
    Jött a Black Friday, gondoltam lecsapok egy Astro A50-re, mert ezt aztán mindennek kikiáltották már az évek során, legyen az kényelem, vagy tiszta precíz hangzás, meg még ezt úgy sem próbáltam alapon, rendeltem egyet.
    A készülék, minden értelemben felső kategória, igényes, kényelmes, illatos műanyag! de a hangja az...., 15 - 20 óra járatás után sem akar jönni a Nirvana.
    Létezik az , hogy ami a legtöbb embernek tiszta, sőt kristálytiszta hang(mert a tesztek, rivjúk, haverok ezt mondják) - az nekem inkább, fedett , sötét, akár hogyan próbálom állítgatni?..

    Kezdek megsüketülni?
    :F

    Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Új hozzászólás Aktív témák