Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    Superlux HD685

    Sajnos nem lettunk baratok, nem rossz fules, de nem az en vilagom. Nem is tartom meg ezert. A hangjarol a Digitech Pro Monitor ugrott be rogton, valami hasonlo. Mentes mindenfele eles magastol, az erre erzekenyek nagyon elegedettek lehetnek. Ugyanakkor kisse hianyos is legfelul. A kozepe teljesen rendben van, a vokalok kellemesek, a noiek kulonosen. A mely meg van nyomva rendesen, egy picit tobb mint mondjuk a 681 Evonal. Tere nincs szethuzva, kozeli es intim minden. Jol izolal, utcan is batran hasznalhato. Ezt segiti a hozza adott 2db 1.2m-es kabel, az egyik raadasul meg mikrofonos is. Van meg a dobozban barsony szutyo, hasznalati, meg egy kabel rogzito. Hajtani konnyu, elvan telefonrol is. Elonyos lehet vilagosabb hangu forrasokkal parositani.
    Az eppen aktualis radio slagerekkel elveztem vegulis, filmezni is jo lehet (egesz kenyelmes nekem), de nem, ez nalam nem talalt be. Viszont biztos vagyok benne, hogy sokak meg pont ilyen hangra vagynak, igy nyugodtan meg lehet vele probalkozni.

    Kerdes esetleg? Mit fejtsek ki reszletesebben?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák