Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz erkxt #34217 üzenetére

    Hát... ha a Wild bejött akkor a Tribal Bass is tetszeni fog, hasonlóan tompa. :)
    A Retro DJ-nek egyébként egyáltalán nem hosszú a kábele, sztenderd 1,2m
    Ha földrengés mélyet akarsz akkor leginkább Pioneer SE MJ-721 (olcsóbban 711), vagy ott van az általam nem ajánlott Sony xb400, ezt csak a párnázata miatt írom, ami meg kell hagyni kényelmes.
    AKG K511 is jó, jobban szól a fentieknél, de tömegközlekedésen eléggé elvész a hangja ( félig nyitott a ház felül, bejön a zaj) pedig a párnája szintén kényelmes.
    Ha kiegyenlítettebb, tisztább hangzás is megfelel, akkor ISY IHP1200 és Takstar/Invotone HD2000.

    (#34222) Mauddip: én is csak a Pro-80-at vagy a Hyperx Cloud-ot tudom ajánlani, utóbbi tényleg kb. mindenben megfelel a leírtaknak. :K

    (#34227) Quintero: AKG K430, K518 (kényelmetlen egyeseknek), Sennheiser HD229, JVC HA-S400

    (#34228) FksOriginal: Kényelmetlen és nem olyan jó a hangja, legalábbis árához képest, amelyben a designt is meg kell fizetni.
    Nem fordul el a fülkagyló, így csak az egységfejre illik jól, ha szerencséd van kényelmes. Valamelyik MM-ben próbáltam, lehet hogy a Westend volt lehet hogy az Árkád, de sanszos hogy lesz.

    (#34229) mathgery: Eléggé más a kettő, kb. alma-körte összehasonlítás, de a hang nagy vonalakban: a 668B-nek több a mélye és a magasa is, kicsit "kövérebb" hangja van, a HD2000 nyugisabb fejes.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák