Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    No, apám is kezd rákapni a fejhallgatózásra. Ezért anyám úgy döntött, hogy vesz neki valamit karácsonyra.
    Már ki is nézett valami noname vezeték nélküli(!!) fejhallgatót 3.900 forintért! :DDD
    Aztán mondtam neki, hogy felejtse el. Ennyire nem utálhatja apámat. Ugye apámnak azután jött meg a kedve hozzá, hogy nálam hallgatta az XB-500-at Xonar erősítős hangkártyán meg ilyenek... : )

    Úgyhogy az a kérdésem, nincs-e valakinek XB-500 eladósorban vagy Denon D 1100, múltkor valaki árulta kb 20-25k-ért. Apám is a mélytúlsúlyos dolgokat kedveli. =)

    (mondjuk a múltkor ajánlott egy srác innen külföldről behozna D1100-ast 20k környékén, szal ha nincs itt vagy a közelben akkor max megkérdezem tőle. De ha nem muszáj nem akarok mást "ugráltatni" külföldön.)
    Mondjuk kicsit fájna a szívem ha apámnak lenne egy Denon D1100 nekem meg csak az XB-500.

    Plusz ha már itt vagyok ajánlhatnátok valamit a sógorom fiának karácsonyra. Olyan 5-8k környékén. Mert a kissrác kinézett egy Sony MDR-V150-est. De ez aztán nagyon low kategória. Arra gondoltam talán, csak talán lehetne valami komolyabbat kapni egy picivel többért, olyan 5-8k környékén.

    Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák