Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    AD900X update: összevetettem az AD2000-rel, Essence One-ról, és szerintem nincsenek messze egymástól. Az AD900X-nek kb. annyi mélye van érzetre, mint az AD2000-nek, sokkal mélyebb a tere, és emelve van picit a középmagas, mint az AD1000-nél, de annál szolidabban. A felbontása messze meghazudtolja a kategóriáját, az AD900-ra simán veri a két kört. Az AD2000 gyorsabb valamivel (bár itt sem érzek nagyon nagy különbséget), és finomabbak, lágyabbak a magasai. Melegebb is a hangja, hosszabb távon hallgathatóbb, illetve a nöi vokálokból ez hozza ki a legtöbbet szerintem. Az AD900X a középmagasat helyezi előre, és pár decibelt tuti emel ezen a területen, de nem zavaró, éppen csak kicsit lesz hangsúlyosabb a normálisnál (kb. mint amennyire tompította a sima 900 ezt a részt). Ezen az áron szerintem verhetetlen, részemről abszolút ár/érték bajnok.

    Most vettem egy pár B&W DM602 S3-at, amit élvezettel hallgatok, de nem tudom eldönteni melyiknek örüljek jobban :)

    Ja és erősen hajlok afelé, hogy eladjam az AD2000-et, ha esetleg érdekelne valakit, jelezze a szándékát, hátha segít meghozni a végső döntést :DDD

Új hozzászólás Aktív témák