Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apophis

    őstag

    válasz Mosqu!to #124 üzenetére

    Rengeteget FPS-ezek, és ez nekem elég terület. Ha leveszem, zavar, nem tudom megszokni. A szöveg meg át van gondolva. Sajnos a legtöbb bolt ezt nem szorgalmazza,de nem játékról beszélek, hanem viszed a saját egered, és kipróbálod rajta, ez mondjuk skatezes padoknál nem jön be (persze vehetsz helyben egy adagot, nem omlik össze a költségvetés, máshoz is jó) ilyenkor maradnak az ismerősök. Valóban nem lehet 5 perc alatt megítélni, de az látszani fog, mennyire siklik jól, kényelmes e a csuklónak, hangos e. Magyarul ezeknek a teszteknek részemről vajmi kevés értelme van az adatok közlésén túl, mint méret, vastagság, esetleg kopás. A pro-gamer véleményeken látszik. Icemat:10/10 (cs.hu szerint), egyik arc 10/10, másik 4/10, mert képtelen vele gamelni, ahogy valszeg sokan mások is. És ha valami ennyire szar, az csak kiderül 5 perc alatt is.

    * Még valamit a sense-hez: CS-nél valóban általános az alacsony, de pl UT-ben már mindenki magassal nyomja. Néztem pl. xDk videót, mutatták asszem Dozert, ahogy rángatja az egeret, egy forduláshoz kb. 60 centit kell mozgatnia , nekem meg 6 centi, vajon ki fordul gyorsabban? És ahol a sebesség, nem a pontosság számít, ez a nyerő, én meg ált. ilyen gammákkal tolom. De CS:S-ben is, ahhoz képest, hogy max 1 hónapot játszottam, elég jól lőttem.

    [Szerkesztve]

    ...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

Új hozzászólás Aktív témák