Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Kalandor #122 üzenetére

    Akkor ott van az X-Ray Thunder, én tuti azt venném. Persze drágább, mint az általad választott pad, de legalább nem zsákbamacska.

    Apophis: Ahhoz, hogy pontosan tudjál lőni, nem elég egy 5x5cm-s része az egérpadnak. Lehet, hogy te ezt nem veszed észre, mert csak ritkán, vagy poénból játszol. Az olyanokra, mint Te, pedig azért nem gondolnak, mert ''kisebbség'' vagy, azaz a többség alacsony sens-zel játszik, és nyilvánvalóan többb a kereslet.
    A különféle vélemények pedig azért vannak, mert emberek, és játékstílusok is különböznek, ráadásul egértől is függ, hogy minél mi válik be.
    ''Konklúzió: senki ne a tesztek alapján vegyen padot, hanem tessék elmenni boltba, és kipróbálni a saját egeretekkel.''
    Ezt a mondatot szerintem te sem gondoltad át. Ha elmész egy boltba, ott JÓESETBEN ki van téve a pad, rajta egy egérrel. Viszon arra már szerintem ne is számíts, hogy játszhatsz vele, és arra meg pláne ne, hogy hónapokon át játszhatsz vele. Pedig egérpad és egérpad közt 5 perc alatt nem fog eldőlni, hogy melyik a jobb.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák