Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz *Ropi* #18297 üzenetére

    Nemtom mér kell ez.

    Nem dolgozni fog vele.

    volt 5dmkII-m. Megtanultam azzal amit megtanultam a fptózásról.

    Eladtam és 350dvel kattogtam tovább. És készültek képek vele. Készültek jó képek is vele. sokáig 1000dt akartam venni mert használtható rajta az 1600 ami a 350dn már azért nem igazán. Majd végül milces lettem mert a hordozhatóság többet ér mint a kereső most nekem.

    Nemk a váz lesz a limitáló tényező neki. És nem is attól fog vagy nemfog megtanulni fotózni hogy milyen vázat használ.

    te is amit ma tudsz... Őszintén mennyire limitálna VALÓJÁBAN egy gyenge váz hogy elkészítsd amit el akarsz? Túl van ez ragozva. Elhiszem öröm megfogni jó az ergonómia érzed hogy sokkal minőségibb. jobb a két tárcsa meg a nagyobb kereső.
    De van élet alatta is. És 1dXel meg 70-200 is2.8IIvel is lehet kibaszott tré fotókat lőni, meg 1000d plusz 3 ezer forintos manuállal is jó képet.

    Kicsit izé ez az elitista hozzáállás. Semmi baj nincs a szenzorával a belépőbb vázaknak sem. Képet meg az csinál meg az obi.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • daninet

    veterán

    válasz *Ropi* #18297 üzenetére

    De ha olyan kevés a fény, hogy ISO 3200-ra kényszerül az ember, akkor F5.6-nál még ahhoz is kell a stabi sokszor...

    Ma így jártam pont. Félhomályba mentem kb. fotózni haveromék fociját. Fény se volt, mozogtak is. Katasztrófa. Gyárthattam a zajos fotókat 6400as ISOn vagy nézhettem a szerencsétlen focijukat, egyik sem volt nagy élvezet :D

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák