Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz fLeSs #2902 üzenetére

    Most ez mit is jelent? Méri a proci, hogy milyen órajelen megy? Ha nem, akkor nincs gond, ugyanis OC-hez nem kell spec fölé programozni a PLL-eket, sőt egyes szorzókat éppenhogy vissza kell venni, és a külső órajelet növelni, amit külső áramkör generál, ahhoz semmi köze a procinak.

    Ami a szorzólock-mentes modelleket illeti, azokat eleve OC-re szánják (FX, Black Edition)...

    (#2914) robyeger: Szerintem azt senki sem vitatja, hogy meg van osztva a memóriavezérlő a magok között. Véletülenül nem kifejezés-értelmezési félreértés van közöttetek? :F Ha jól vettem ki, Raymond azt magyarázza, hogy nem úgy van megosztva K8-nál, hogy egyik csatorna az egyik maghoz, a másik meg a másikhoz tartozhat (ezt egyébként tudja a K10, ez az unganged mode), hanem úgy, mint "közös". btw, azt a jó hosszú és tömény szöveget, amit emlegettél, már vagy 2x álltam neki elolvasni, de max. a feléig jutottam (ahol még nem derült ki, mire is akarsz kilyukadni), olyan ömlesztett, és annyira nem érdekel, hogy ennyit szenvedjek vele. Valószínű más is így van vele. ;)

    Andre1234: A [link] helyére írd a szöveget.

    (#2948) slett27: Az Intel árai alá licitál. Annyival nem kell, mint a K8 vs. C2D esetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák