Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S_x96x_S

    őstag

    válasz Simid #22144 üzenetére

    >Hogy lehet, hogy a megjelenési dátummal a forrás fél évet téved,
    >de amúgy a többiben igaza volt? Szerintem ilyen nincs.

    :)
    legyél már jószándékú is egy picit.

    AdoredTV -nek több forrása van. Ennél az új forrásnál - pár "kommunikációs" félreértés történt.
    "There is the 30th of November date, there is the "Reveal" word. "Announced" was my mistake and mine alone." [link]

    >Az AdoredTV leakről azért lehet biztosan tudni, hogy fake mert a megjelenése pillanatában biztos,
    >hogy még az AMD sem tudta az árakat meg a pontos specifikációkat
    >(és talán még most sem), tehát nem is volt mit leakelni

    majd kiderül.
    Viszont léteznek üzleti tervek, piaci elemzések, árazási hatások jóval korábban mielőtt nyilvánosságra kerülnek.
    Ezek a belsős infók.
    AZ AMD-n belül mindig van egy aktuális - pillanatnyi terv.
    KELL lennie mindenképpen !!!
    Ebben benne van a várható gyártási költség, a tervezett gyártási volumen, a várható piaci kereslet, a javasolt piaci ár. Ezek rugalmas paraméterek.

    vagyis én nem tudom, hogy mi az igazság, de üzleti terveknek kell lenniük.

    >Az AdoredTV leakről azért lehet biztosan tudni, hogy fake mert a megjelenése
    > pillanatában biztos, hogy még az AMD sem tudta az árakat meg a pontos specifikációka

    hidd el nekem van üzleti terv. van irányár. ha nem lenne - igazából az lenne gyanús.
    De ezek nem nyilvános árak. bármikor - bármilyen új információ hatására változhatnak.

    >Jim amúgy kb minden leaket máshonnan lopkod össze.

    Én inkább azt látom, hogy az a jellemtő, hogy ő infóját másolják.
    több informátora van és azokbol kell összeraknia a várható igazságot.
    Amit becsülök benne, hogy az állításaira tesz tétet is. - A Börére megy - ha téved, akkor azt nehezen mossa le magáról.

    Itt a Szingapúri dolognál az a kérdés, hogy nekik mi érdekük lenne a "fake információ" ?

    [ Szerkesztve ]

    Mottó: "A verseny jó!"

Új hozzászólás Aktív témák