Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Xaels #41644 üzenetére

    30 éve (kisebb megszakítással) lakom ott, ahol. 6 éve van motorom, minden nap ugyanott ugyanúgy indítom be, soha senkinek egy szava sem volt. indítás után hamar elindulok, nem bőgetem, felöltözve nyomom csak meg a start gombot, kinyitom a kaput ha más is arra jár, érkezéskor a kapuból betolom a gépet csendben.

    nem rég új lakó költözött a házba, aki az első nap elküldött a picsába, hogy takarodjak az ablaka alól és "remélem ezt nem minden nap így fogja előadni" majd mutatott az udvar felé hogy "lesz szíves ott hangoskodni és nem az én ablakom alatt" - igen, ilyen stílusban az 1 napos lakó.
    a kutyájával direkt lehugyoztatja a sátorgarázsomat ott, ahol kézzel kell nyitni (csak neki van kutyája a házban)
    amikor a harmadikon grilleztünk az erkélyen (ő az első emeleten lakik, a harmadik a legmagasabb szint) akkor fennhangon magyarázta a barátnőjének hogy "ezek a parasztok nem tudom mi a kurva anyjukat képzelnek magukról, mindjárt kihívom a rendőrséget, a rohadt kurva anyjukat füstölnek ide, feljelentem őket".. persze amikor találkoztam vele a lépcsőházban és megkérdeztem hogy nem akar-e mondani valamit, hogy van-e valami probléma, akkor kussolt.
    amikor engedélyt kellett kérni a kéménye felújítására, akkor kedvesen felkeresett hogy ugye majd aláírom a papírt hogy hozzájárulok a bontáshoz stb..
    tipikus példája a 60 éves beszáradt pinának, az egyik kedvenc fajom.

    (#41641) HGabor89: a db killer az én yoshimura dobommal kb semmit nem csinál. talán nem 4000 felett kurva hangos, hanem 5000-6000 felett, de magas fordulaton semmit nem ér - alacsony fordulaton meg ugyanaz a hangja. ettől függetlenül például külföldön nagyon nézik, hogy megvan-e!

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák