Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad0w

    senior tag

    válasz #31733248 #102005 üzenetére

    Teljes felszerelésben voltam: alpinestars bőrruha, forcefield mellkasprotektoros gerincprotektor (eddig összesen 3-szor estem le motorról menet közben, mind3-szor mellkassal csapódtam a földbe), középkategóriás dainese kesztyű, top kategóriás alpinestars csizma, Xlite 802RR UC sisak.

    Ezek közül mindent odacsaptam a földhöz. Sisak körbe mindenhol sérült, carbon szálas, kuka. Kesztyű kiszakadt, majd meglátjuk kuka-e. Csizmáról lejött a koptató, visszapattintottam, túlélte. Bőrruhát még át kell néznem szakadt-e vagy lekopott-e valahol.

    Motor: oldaldekli eltört, tolásnál kurvára kattog, van egy érzésem, hogy szétbaszta a generátort is. Dekli 20k, generátor 50-60k. Bal oldalidom szanaszét tört, nem tudom még mi lesz vele. Tükör, ez az első, hogy bal oldalára dőlt a motor és nem pattant le a tükör. Hátulja megsínylette, csak akkor cserélem ha sebességnél nagyon remeg emiatt. Ja meg két index bal oldalon, már van helyettük kínai. Sebességváltó megmaradt, lábtartót eltűnt, 4k. És a legeslegjobb, hogy bal oldalon volt a transponder (kötelező volt használni) és kutya baja! Más esetben 410 Euro lett volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák