Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Egy ideje már nem nem spamelem tele a fórumot a videóimmal, most mégis kíváncsi volnék a véleményetekre! Ha valaki úgy érzi, hogy ez akkor is csak egy spam, akkor sorry...

    Szóval megint csináltam egy olyan videót, amit eddig még nem: Pécs-Abaliget-Orfű(+Malommúzeum)-Pécs útvonalat "pörgetem" végig gyorsítva.
    A zene olyan, ami szerintem passzol alá, de mivel a stílus nem "Danubius Rádió kompatibilis", így nem lepődöm meg, ha sokan lenémítják majd. Beszélni nem is beszélek a videóban (csak a Malommúzeum után a hangos kipufogó, és a babakocsik etikus kapcsolatáról ejtek el egy fél mondatot), szóval nem marad le semmiről az sem, aki a Palik Mix-et hallgatja alatta végtelenítve...

    Egy másik fórumra már beírtam ugyan ezt - korábban ott kaptam a legnagyobb ívet, szóval kritikus hozzáállást vártam, de sajnos csak pár visszajelzés érkezett! (Ez úton is köszönöm Bogyó bá' az értékes :K , és Mosquito az értékelhetetlen ;] reakciókat!)

    Szóval, erről a gyorsított útvonal-bejárásról mi a véleményetek? (Nem azt kell nézni, hogy milyen balf@sz vagyok kanyarokban! :DDD)
    Kicsit idegennek érezem ezt a videót magamtól, szóval nem tudom, hogy csinálok-e még ilyet, vagy akár ennek a terepes változatát...

    Csak őszintén srácok! ;)
    Köszi!

    https://youtu.be/fqsiovRHYoI

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák