Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    Lehúzás az egész ahogy van. Nekem B-m van, meg hivatásos (Taxis), és A2-re mehetnék csak. DE. 2x KRESZ-eztem, ebből volt egy nehezítettem 1 éven belül, és mégegyszer ki kell fizetnem a KRESZ oktatás árát. Mire fel? Mi a francért nem mehetek egyből vizsgára? Sőt továbbmegyek minek kéne nekem egyáltalán kreszből vizsgáznom pénzért? Meg amúgy sokat érnek ezekkel a korlátozásokkal hogy A2 35KW, az én 400-as banditom papíron 38kw szóval elvileg korlátlan jogsi kéne hozzá. Na most én még A2-t se csináltam meg, de annó robogóba beletekertem 4000km-et kb., a banditba is már ennyit kb. Mellé autóval csak ebben az évben már 80.000-ret. Lassan rászánom magam elmegyek motorra, de mivel szeptemberbe leszek 20, A2-re mehetek csak. Az azt jelenti hogy 2 évet banditoznom kéne még (sőt az is erős a kategóriába), és utána különbözetivel Nagy A. Vicc az egész. Majd pont az fog meggátolni hogy 600-ast vegyek hogy a jogsimba A2 van írva A helyett. Tudom hogy kapni fogom a savat, meg a törvény az törvény, de nekem akkor is ez a véleményem, és gusztustalannak tartom ezt az egészet. Márcsak azért is, mert én mindig beöltözök még városba melegbe is, figyelek is, amikor tudok haverokkal kijárkálunk szerpentinezni meg parkolókba "szórakozni", tanulni, gyakorolni. Ezzel szemben van srác, ZZR 400, váltani nem tud, rövidgatya, póló, focicipő, 2 hetes jogsi és tolja neki illegális gyorsulási versenyen mert hogy bőrre nincs pénze... Sokan azt fogják levenni, hogy próbálom magam védeni, és a magam igazát bizonyítani, de én nem akarok senkit meggyőzni ezt így leszögezném, csak leírtam az én álláspontom.

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Új hozzászólás Aktív témák