Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #146175 üzenetére

    A vezetés közben közbeszól az egészség bármikor bekövetkezhet. Volt buszsofőr, akit szívroham vitt el munka közben, az utasokkal teli helyközi buszt meg egy sarki házba.

    Jó dolog ismerni a határokat, a sajátokat és a gépét egyaránt, de én hétköznapi használatban megelégszem 50-70%-kal is.

    Ken Block is elhunyt. Egyfelől persze tragédia, másrészről egy extrém sportoló extrém sport közben veszett oda, ami kb a várható érték, ahogyan a katona is csatában hal meg.

    Valószínűleg legkésőbb az első necces helyzet után keresek egy ügyvédet végrendeletet írni.

    Még nagyon régen hallottam valahol, hogy aki felül egy nagy teljesítményű motor nyergébe, annak a várható élettartama 15 perc. Ahogy írták, benne van a jegy áraban. Nincs bódé, ami védene, sokkal kevesebb tapadásod van a sokkal nagyobb lóerő/súly mellé, minden úthiba a halálod akarja, stb. Ezzel együtt én is vágyom arra, hogy elinduljak, menjek, odaérjek.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák