Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz Tothgera30 #24830 üzenetére

    Ez most úgy jött le, hogy általánosítva az Aeroxos robogósok 15éves kisgyerekek, akik szétnyúzzák az egyébként sem olcsó motort.
    De lehet rosszul fogtam fel :U
    Ismerősöm akinek Aeroxa van, 6éves az Aerox, mentem vele tetszett. Igaz ő 30felett van már, és az életben nem kínozta meg a motort.
    Néha-néha megnézte a maximumot, vagy sietett valahova, de akkor is már üzem meleg volt az egész gép. Karban is tartja rendesen. Több mint 50ezer km van már benne...

    Mivel az Aeroxok nagy része olyan amilyen, a tulajdonosaik se az 50-60-éves korosztályból kerülnek ki, így a hidegen való nyelezés/gumicsikorgató fékezés/nyélgázas gyorsítás is gyakori

    Ha ez így van, akkor ez nem csak az Aeroxra igaz, hanem az NRG, Gilera Runner stb... ugyan úgy...

    Én aki most Aeroxot keresek, evvel egy kicsit elbizonytalanítottál :U Mert tegnap óta mást sem olvasni, csak hogy 10Aeroxból max 1 jó , külsőre és motorikusan...mert a többsége egy szétharcolt gép, mert ez úgy is csak a 15 évesek kategóriája...

    Múltkor mellettem volt egy kb 50éves emberke, Vespaval, és hajtotta neki rendesen...
    Szóval attól, hogy valaki 15,16éves korban használ egy motort, nem feltétlenül van széthajtva... a 20-40év közötti is ugyan úgy széthajthatja.

    Bocsi, de nekem tényleg egy általánosítás jött le az Aerox tulajokról meg a motorról :K

    Egyébként meg Peace :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák