Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz runner 125 #10517 üzenetére

    A realitás már ott elveszti a a szálakat, hogy én még nem láttam 16 éves kezében Mz-t hosszabb ideig, persze én is idősebb vagyok már egy kicsivel hogy értékeljem a régi motorok szépségeit! A legtöbb fiatal inkább szétbarmolja a motorokat, így nem hiszem hogy a kezébe adnék egy 16 évesnek egy gyári youngtimer motort. A tizenéves korosztályra a robogó és más váltós motorok jellemzőek, szigorúan 50 vagy125ccm-ben, legtöbbször nyélgázon közlekedve. A 20-30 évesek között találni már olyat aki tud értékelni egy régebbi motort, de ott is inkább a sportmotorok, váltós gépek jellemzőek. De visszakanyarodva az elejére én idősebb embereket látok Mz-n Simson-on, mert ha ingyen adnának nekik új motort, akkor sem ülnének át, azért mert megszokták és szeretik azt. De szerencsére találkozni olyannal aki még mindig új állapotú Simson-t, Mz-t keres.
    ui.: Látod, te se nőttél még fel, inkább néznél valami szép Tenerét, vagy Varaderot.

    CHIPman: Igen, Piaggio-val szerelik. Új ára 660000 körül mozog, csak hogy tisztába legyetek vele, mert 300000-ért használtat kapsz, és ezeket eléggé hajtják, szóval...

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák