Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz daninet #44646 üzenetére

    Csak kicsit tévedsz, mert pl. Ender 3-am nem is volt, azt direkt kihagytam :D és legutóbb egy elég jó core xy nyomtatóról váltottam a Bambu-ra, ami szintén nem volt rossz, az is direct drive-os és automata szintezős meg klipperes volt, de a Bambu azért mindenben sokkal jobb.
    Elhiheted, mert mindez személyes tapasztalat. Az AMS-el kiegészítve meg egy olyan sokoldalú és nagyrészt automata rendszerré válik a Bambu bármelyik nyomtatója, amelyet csak akkor tudsz megérteni, miután ténylegesen kipróbáltad és kihasználtad a lehetőségeit. Ez az én véleményem, nem kell elhinni :N .
    Amúgy te nyomtattál már valamelyik Bambuval? Csak azért, mert én mint írtam feljebb, ez már a 6. 3D nyomtatóm és azért van némi gyakorlati tapsztalatom és összehasonlítási alapom.
    Egyébként ha figyelmesen olvastad volna a hozzászólásaimat, gyantásnak nem Bambut ajánlottam, hanem Elegoot, ilyenem is van és a maga árszintjén egész jól használható miniatűrökhöz, ezt is leírtam kecstama-nak.
    Persze biztos neked is igazad van, csak hát nem értünk egyet, ilyen ez a véleményszabadság :DDD .
    Szerintem meg te maradtál le a Bamburól és azért nem érted, miért ezt ajánlja, akinek már van balamelyik típusuk :D .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák