Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz imibogyo #15941 üzenetére

    Persze, a csillapito labak kellenek, en is ugy hasznalom a csokkentett jerk mellett.

    (#15943) Dyingsoul: Nagy ritkan meghulyul. Nekem pl. megallt a legelso reteg nyomtatasakor az XY tengely, de az extruder mukodott tovabb. Az eredmenye az volt, hogy lett a nozzle korul egy gomboc, es elpattant az uveg, mert nem boroszilikat. Uvegcsere, ujraindit es azota hibatlanul megy.

    (#15944) Mr.Csizmás: Lehet, de figyelni kell a deformalodast. Amikor nem megy a targyhutes, kaphat a nozzle korul hot. Nekem a duct van PLA-bol, egyik resze kicsit meg is rogyott.

    (#15947) imibogyo: Durva mennyire szamit, de szep lett.

    (#15951) Dyingsoul: Szerintem semmi koze az RPI-hez.

    (#15956) Mr.Csizmás: Nem csak rugalmas alatet segit, novelni kell a vaz tomeget.

    (#15959) imibogyo: Az a baj, hogy ha nem csapagyon van a tekercs, akkor a huzashoz szukseges ero a szalat a feeder szoritokarjan levo furat tetejehez dorzsoli es gyorsabban kikopik. A kopott furatba pedig beleszorul a szal.

    (#15964) ADAM1337: A fejet tarto vizszintes kar ket vegen nezd meg a gorgos femlemez poziciojat. Lehet ferden van fent es amiatt ferden lesz vele parhuzamos a bed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák