Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chereiose

    addikt

    válasz JegesEmber20 #89910 üzenetére

    Én is az RX-eket nézegettem, elég jók árban. 1050-et nem fogok venni, túl drága a tudáshoz képest.
    Igazából most 2 árkategóriám van, 3 kártyával a főszerepben.

    ~40K ---> RX 460 4GB --> Mostanában amennyi játékra kéne, annyira szerintem elég lenne, így most leginkább ő után olvasgattam többet. Ezt biztos boltból venném, mert nem sokkal olcsóbb HA-n.

    ~60K ---> RX 470 4GB, GTX 1060 3GB (HA-s árak) --> Nem tudom lenne-e értelme, főleg mert van konzolom, így igazából alkalmi játékokra kéne, és amiket terveznék itt gépen játszani arra elég lenne egy rx 460 is. (Black ops 3, GTA V, Rainbow six siege)
    Itt ugye van még a GTX 970 is, de használtan annyira nem akarok venni, másrészt meg az használtan is inkább 65, de javarészt 70 ezer Ft. Boltban újonan meg kb. 80 ezertől kezdődik.

    Tehát szívem szerint leginkább 40-45 ezer Ft-ot szánnék a VGA-ra, az RX 460 elég is lenne az igényeimnek, de még azért át gondolom, mert +20 ezer lehetséges, hogy megérné az RX 470-re, ami állítólag a gtx 970 szintje.

    Meg ahogy nézegettem, jók ezek az új RX-ek, leállítják a ventit és már ezek is csendesek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák