Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    Sziasztok!

    Egy szokatlan kérdéssel fordulok most hozzátok. Nemrég kértem itt tanácsot azzal kapcsolatban, hogy az elmúlt hónapban tönkrement 9800GT-met mivel tudnám helyettesíteni, és kaptam is egy pofásnak tűnő ajánlatot. Azonban nem merem megvásárolni, le is írom miért:

    Érdekes módon amikor a fent említett nvidia volt a gépben, akkor némely játékok az istenért nem akartak futni, mások pedig gondtalanul. Ez annyira nem is tűnhet furcsának, de nekem például a CoD széria egyik tagja sem akart játszható minőségben futni (még a CoD2 sem), holott a DiRT2-3 high beállítások mellett, Assassins Creed (minden tagja) szintén high beállítások mellet tökéletesen elfutott a gépen. :F

    Attól tartok ez a kártya is ezt fogja produkálni. A fent említett problémára a beszerelés óta nem tudtam rájönni ,ez mind a mai napig rejtély maradt számomra. A konfigom a következő: Core2Duo E7300, 2 giga ram, és egy rossz 400as Codegen táp.

    A kérdésem az lenne, ti be mernétek vállalni így egy HD6770-et vagy inkább kuporgassak szorgosan egy új gépre? Az igényeim igazából már leredukálódtak szimplán a WoW-ra és 1-2 régebbi játékra. A válaszokat előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák