Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mustármag

    őstag

    Sziasztok

    Mivel vagy 10 éve nincs tévém és nem is nagyon követem csak úgy nagyjából a fejlődést szeretnék segítséget kérni a Tv választáshoz

    140E (Huf) tudok rászánni a vásárlásra és új készüléket szeretnék. Leginkább filmek és youtube,ki mértékben sorozatok és játék(utóbbi nagyon kis mérték, inkább csak miért ne)
    A TV-t az ágy "lábához" nagyjából középre tervezem kicsit magasabban mint a fejmagasság (2 személy részére) szóval 1,8-2,1m környékén lesz(a távolság), én a 100-110-es képátló körüli méretre gondoltam és örülnék ha FullHD(1080p) felbontást azt tudná. Inkább késő délután és este de előfordul hogy napközben filmezünk.(nyugati fekvésű a szoba szóval ide tűz a lenyugvó nap)(van rendszeresített filmezős kisgép(linuxal)(a nagy gép windows-os), de nem gond ha alapból tud streaming szolgáltatást kezelni, bonusz ha esetleg hálózaton keresztül tud kommunikálni a kisgéppel, megspórolnék egy kábelt) 2db HDMI és egy USB minimum szerintem. A talp szerintem mind1 és a középső talphoz vagyok szokva, szekrény tetején fog állni. Kábeltv nincs nem is lesz, csak online vagy PC-n keresztül lesz használva. Házimozim van a gépből kapja a jelet. Mondjuk ha hálózaton keresztül meg a lejátszás akkor egy koax vagy optika hangkimenet nem árt.

    Mit ajánlanátok nekem?

Új hozzászólás Aktív témák